Aleyna Tilki saç modelleri ve trend saç rengi!

Son zamanlar da Cevapsız Çınlama şarkısı ile hayatımıza net şekilde giriş yapan isimlerden birisi Aleyna Tilki.  Kimi zaman eleştirildi kimi zaman yaptığı işle gönüllere taht kurdu. Genç yaşında şarkıcı olan ve şarkısıyla rekorlar kıran bu isim zamanın da yetenek sizsiniz televizyon yarışmasına da büyük beğeni toplayarak bu başarısını temelini orada atmıştır.

Yaptığı hareketler ile genç deli dolu yapısıyla gündemden hiç inmeyen Aleyna Tilki yakın zaman önce estetik yaptırdığı iddaalarıyla da gündemi tekrar tekrar sallamıştı. .

Konya doğumlu olan hayran kitlesi fazla olan bu ismin saç rengi de oldukça merak konusudur. Platin sarısı saç tonununu kullanmaktadır. Genelde düz saçlarını hacimli ve dağınık olarak kullanıyor,kimi zamanda Topuz saç modeli ile karşımıza çıkıyor. Platin sarısı saç rengini evde yapmayı düşünüyorsanız bolca açıcı kullanmanız gerekmektedir. Fakat kuaförlerimiz bu işi hakkıyla yapmaktadır.

Saç modeli ve saç rengi ile çoğu kesim tarafından beğenilen benimde adaşım olan Aleyna Tilki saç modellerini sizler için derledik..

ALEYNA TİLKİ SAÇ MODELLERİ VE SAÇ RENGİ

Aşağıda galerimiz de Aleyna Tilki saç modellerini ve saç rengini tam boyutta görebilirsiniz.

Yorumlarınız bizler için çok değerlidir. Bizlerle duygularınız paylaşmaktan çekinmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir