Bal Köpüğü Saç Rengi ve Tonları 2018

Son sezonların en çok tercih edilen saç tonları arasında pastel tonlar, sarı tonları ve tabi ki bakır saç renkleri tercih edilmektedir. Bakır yansımalı bakır tonları son zamanların en çok tercih edilen saç renkleri arasında yer almaktadır. Açık tenli kadınlara son derece harikulade bir vurgu sağlayan ve onlara şıklık katan saç rengidir bakır-bal köpüğü saç rengi.

Karamel ve tonları

Bal köpüğü rengi kumral ve sarı tonları arasında olan bir saç rengidir. Sarı tonlara sahip olmak isteyen kadınlarımız için gayet ideal bir saç rengidir. Esmer ve sarışın olmak üzere her ten rengine yakışan bu saç rengi modaya uyum sağlamanızı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.


ilginizi çekebilir⇒ Sarı ve tonları saç renkleri 2018


Balköpüğü Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Renginin püf noktaları;

Bu saç rengini çoğu kadın kuaförlerde yaptırmayı tercih etmektedir. Ben kuaföre para vermeden evde kendim yapmak istiyorum diyorsanız ilk olarak boya tercihinizi bir profesyonel yardımı ile yapın. Talimatları güzelce okuyup takip edin. Saçlarınızın her yerine tam olarak boyayı dağıtın. 30 dakika kadar boya saçlarınızda dursun sonrasında saçlarınızı durlanana kadar şampuanlayın. Saçlarınızı kurladıktan sonra hazırsınız.


İlginizi çekebilir ⇒ Boyalı saçların korunması ve bakımı


Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir