Erkeklerin en çok beğendiği 3 numara saç stilleri!

Biz erkeklerin cesaret edemediği saç modelleri arasında yer alan 3 numara saç modellerini sizler için derledim. Son zamanlarda Tv ekranları karşısında gördüğümüz saç modelleri olan 3 numara saç modeli denemek isteyip deneyemedim demeyeceğim. Tabi ki bu saç modelini denedim hoşuma gitti sizlere de uzun uzun anlatıyım istedim.

3 numara saç modeli biz erkekler için İçeride dizisinde Sarp Yılmaz karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy ile hayatımıza giriş yaptı ve sonrasında bu saç modelini deneyenler kervanına bende katıldım. Size kısaca bu saç modelinin artılarından bahsetmek istiyorum. Bu saç modeli çok kullanışlı bir saç modeli. Vakit sıkıntısı yaşayan arkadaşlar için birebir olacağından hiç kuşkum yok. Saçlarla uğraşmak yok hazırlanıyorsunuz ve evden çıkıyorsunuz yada duşa girdikten sonra tarama derdi yok işte dondurucu sprey, wax ve jöle derdik ortadan kalkıyor.

3 numara saç modelleri

Bu saç modelini tercih ederken elbette dikkat etmeniz gereken bir husus var ki oda kafa şekliniz olacaktır. Kafanız yuvarlak ve simetrik ise bu modelin sizlere yakışacağından kuşkunuz olmasın. Ben kafa şeklime takılmam ben her türlü yakışır diyorsanız hiç beklemeyin yaklaşan şu kış aylarında rahata kavuşun.

O zaman yavaş yavaş galerimizi incelemeye başlayalım. Sitemizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır.

3 NUMARA ERKEK SAÇ MODELLERİ

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 numara saç modelleri

3 NUMARA SAÇ MODELİ KİME YAKIŞIR?

3 numara saç modeli simetrik bir kafa yapısı olan herkese yakışır. Bu saç modelini demeniz için yapmanız gereken tek şey biraz cesaret sonrasında her şey kendiliğinden olacaktır. Denedikten sonra siz beğendiyseniz asla insanların söylediklerine kulak asmayın. Saç modelinin şöyle bir özelliği var ki ilk gün kendinize zor alışabilirsiniz. Ama kesin karar vermek için bir hafta beklemenizi tavsiye ediyorum.

Nasıl bir sakal-bıyık tercihi yapmalısınız?

Bu saç modelini tercih ettikten sonrasında kirli sakal yada uzun sakal tercih edebilirsiniz. Ustura ile kesilmiş sinekkaydı sakal sizleri hoş göstermeyecek çocuk havası katacaktır. 🙂

Sürç-i lisan ettiysek affola. Sitemiz ana sayfasına aşağıdan ve yukarıda ki kategoriler menüsünden ulaşabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri 

Erkek saç modeli kategorisi için —> Erkek Saç Kesimleri ve Modelleri


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir