Islak Saç Modeli Önerileri ile Yeni Trendler!

2017 trendleri arasına hızla giriş yapan Islak saç modeli gün geçtikçe etrafımızda fazlaca olmaya başladı bizde sizler için birkaç ipucu ayarladık.Her şeyden önce saç stiliniz ne olursa olsun bu saç stilini çok basit şekilde yapabilirsiniz. Ve bu modeli yapmak için saç şeklinizi değiştirmek zorunda değilsiniz. Örneğin, saçlarınızı kıvrılmadan düzeltmeniz gerekmez. Saçınızın kısa veya uzun olmasına bakılmaksızın, ipuçlarını izleyerek bu deseni kolayca takip edebilirsiniz.

Islak saçları uygularken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de saç şeklini bozmadan saç şeklini şekillendirmektir. Saçınızın naturel yapısını bozmadan sprey veya köpük saç şekillendirici yardımıyla saçınızı şekillendirebilirsiniz. Bu eğilim yaygınlaşmaya başlayınca bazı markalar ıslak özel ürün pazarına girdiler. Bu ürünleri kullanarak mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz. Onlara alternatif olarak yıllardır süregelen jöle kullanabilirsiniz. Wax ve köpükte düşünülebilir fakat bunlar sizleri bu modelden soğutabilir.

Saçına şekil verirken saç diplerine jöle, krem veya köpük benzeri ürünlerin bazıları uygulandığında saçların ıslak görünüm yerine yağlı bir görünüme sahip olabilir. Bu ürünlere dikkat etmelisiniz.

Kuru saç modellerinden daha güzel görünüme sahip olabilirsiniz. Denemekten kaçınmayın.

ISLAK SAÇ MODELLERİ GALERİMİZ 

DİPNOT: **GALERİMİZ TAM BOYUTTA İNCELENEBİLİR OLUP YÖN TUŞLARIYLA FOTOLAR ARASI GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ.**

Beğendiğiniz modelleri yorum aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

 

TOPUZSACMODELLERİ.COM

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir