Stil keşifleri: Salaş saçlar yine trend!

Kadınların bir çoğu salaş saç modellerini çok beğenir fakat kolay kolay tercih edemezler. Bunun nedeni bu saçlar dışarıdan çok güzel ve özeldir fakat denemeye cesaret isteyen saçlardır. Bunu da her kadın ben hemen deneyim diyerek atlayamaz. Salaş saç modeli genellikle dağınık modellere benzeyen ve onlarla tercih edilen saçlardır. Durum böyle olunca da dağınık saç modelleri ve salaş saç modelleri aslında birbirine benzer saç stilleridir diyebiliriz.

Sizler için derlediğimiz salaş saç modelleri yazımızda kendinize uygun bir salaş model bulacağınızdan hiç şüphemiz yok. Bu saçlar sizlere ayrı bir şıklık ve hava atacaktır. Aşağıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. Yorum aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

SALAŞ SAÇ MODELLERİ 2019

Salaş kelime anlamıyla dağınık, özenilmemiş saçlar anlamına gelmektedir. Salaş saçları kadınlarımız bir çok saç modeli ile rahatlıkla kombinleyebilmektedir. Panik yapmayın o saç modellerini sizlere zaten anlatacağız. Şuan ki kullandığınız saç modelini bile rahatlıkla salaş bir model katabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken sitemizi takip etmek ve kendinize bu modeli yakıştırmak.

Salaş saç modelleri
Salaş saç modelleri

salaş saçlar

Salaş saç modelleri

Salık saç modelleri

rahat ve salaş saçlar

rahat salık saçlar

salaş saç modelleri

Salaş saç modelleri özellikle örgü ve topuz saçlarla daha çok tercih edilmektedir. Bu demek değildir ki kahkül kesim saçlarla salaş modeller tercih edilmesin. Salaş saçlar her saç modeli ile rahatlıkla tercih edilebilir. Tek yapmanız gereken yukarıda da dediğimiz gibi sizlerin kendinizi yakıştırması ve yüz şeklinize uygun saç kesimlerini tercih etmeniz olacaktır. Aşağıdan yararlı içerikler yada benzer içerikler kısmından istediğiniz yazımıza ulaşabilirsiniz.

Benzer içerikler : Salaş örgü modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir