Abiye Saç Modelleri 2019 Önerileri

Abiye saç modellerini inceleyerek doğru seçimi yapmak; şık bir gecede seçtiğiniz güzel bir elbiseyle bütünleşecek saçlarınızı bulmanız için çok önemlidir. Abiye, önemli geceler, önemli buluşmalar için kullanılan elbise türüdür. Bu konumuzda, özel elbiseniz, abiyeniz için doğru saç seçimi yapmak dikkat çekici bir görüntüye kavuşturacaktır.

Abiye saç modelleri 2018

Abiye saç seçiminde elbiselere göre saç belirlemek gereklidir. Elbisenizin ağırlığına göre yapacağınız saç stilleri farklılık gösterecektir. Çok özel, ağırlığı olan bir abiyeye en doğru seçim topuz saç modeli olacaktır.

Abiye elbiseler için saç hazırlanacağı zaman genellikle topuz tercih edilir. En ideal topuz seçimi ise ense topuz saç modeli olmaktadır. Ense topuz saç modelinizle, önden hoş ve elit bir görüntü oluşturduğunuz gibi, yandan ve arkadan saç görünümüzde çok hoş bir görünümde olacaktır.

Modern görünümlü abiyelerin tercihi genellikle çeşitli topuz modelleri olurken, aynı zamanda retro klasik saç modellerini de kullanabilirsiniz. Retro saçlar yıllar öncesinin en moda saçlarıyken bir süre ortadan kaybolmasına rağmen, milenyum sonrası yine popüler olmaya başladı. Retro saç modeli seçimi yaptığınız takdirde sadece klasik abiyelerde değil, modern abiyelerde de çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Topuz ve retro saç modeli dışında bazı ünlüler at kuyruğu saç modelini de tercih etmektedir. At kuyruğu, sıradışı olan, farklı detaylarıyla dikkat çeken abiyelerde daha çok tercih edilmektedir. Genellikle sıradışı, farklı tarzda abiye seçen ünlülerin tercihi olan at kuyruğu saç modellerinden aşağıdaki galerimizde örnekler bulabilirsiniz.

Büyük çoğunlukta topuz saç modellerinin tercih edildiği abiye saç modellerini aşağıdaki galerimizde bulabilirsiniz. Lütfen beğendiğiniz saç modelini bize iletin.

Abiyeler için saç modelleri galerimiz;

(Herhangi bir fotoğrafın üstüne tıkladığınızda/dokunduğunuzda fotoğraf büyük boyutta görüntülenecektir. Yön tuşlarıyla diğer fotoğraflara geçiş yapabilirsiniz.)

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri

abiye saç modellleri


Yukarıda galerimizde beğendiğiniz fotoları yorumla bizlere iletebilirsiniz. Aşağıdan yararlı bağlantılar/benzer içerikler kısmından yazılar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

YARARLI BAĞLANTILAR:

DÜĞÜN SAÇ MODELLERİ

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın