Aybüke Pusat saç rengi & saç modelleri!

Aybüke Pusat: 1995 doğumlu oyuncumuz Medcezir dizisi ile ekranların başına geçmiş olup hayatımıza giriş yapmıştır. Beş kardeş , O Hayat Benim gibi dizilerde boy gösteren oyuncumuz başarı merdivenlerini adım adım tırmanmaya başlamıştır. Söz dizisinde Doktor Bahar karakteri ile büyük çıkış yakalamış olup adından bir hayli söz ettirmektedir. Bu sıralar ise Fox ekranlarında yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisinde ‘Selin’ karakterine hayat vermektedir.Aybüke Pusat Saç

Oyunculuğu ve başarısı dışında saç modelleri ve saç rengi olarak da dillerden düşmeyen genç oyuncu son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer almaktadır. Sizler için Aybüke Pusat’ın saç modelleri ve saç renklerini derledik.
Aşağıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. Yorum aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

AYBÜKE PUSAT SAÇ MODELLERİ

Saç modelleri olarak uzun ve dalgalı saç modellerinden vazgeçemeyen oyuncumuz saç modelleri olarak 7’den 70’e herkesin beğenisini almaktadır. Bir zamanlar kısa küt saç stillerini de deneyen oyuncumuza her saç modeli yakışmaktadır.

Aybüke Pusat Saç

Aybüke Pusat Saç

Aybüke Pusat Saç söz dizisi

Aybüke Pusat Saçları

Aybüke Pusat pozları

AYBÜKE PUSAT SAÇ RENGİ

Saç rengi olarak siyah saçlarından vazgeçmeyen oyuncumuza ten rengi ve saç rengi uyumu son derece mükkemel görünüyor.

Aybüke Pusat göz rengi

Aybüke Pusat kimdirAybüke Pusat vücut ölçüleriAybüke Pusat göz rengiAybüke Pusat Saç modeliAybüke Pusat Saç rengi

Aybüke Pusat Saç

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yorumlar kapatıldı.