Bob ve Lob kesim saç modelleri ile trend kısa saçlar!

Rahat bir saç modeli olarak Kısa Saç Modelleri mi arıyorsunuz? Kısa saç modelleri ; genel olarak kullanımı rahat, özgür, zahmetsiz ve bir o kadar şık saç modelleri arasında ilk sırada geliyor. Uzun saçlarınızdan sıkılıp kısa saçlara geçiş yapmayı düşünüyorsanız o zaman doğru yerde olduğunuzu hemen belirtelim.

Kısa saç modelleri genelde iş kadınlarının daha çok tercih ettiği zahmetsiz bir saç modelidir. Az bakımlı ama şık gözüken saçlara ihtiyacınız var ve bu saçlara çok zahmet harcamadan güzel hafif dalgalı saçlar elde etmek çok kolay . İhtiyacınız olan tek şey biraz cesaret. İnce veya kalın telli saçlarınız varsa hiç dert değil muhakkak size yakışacak bir saç modeli seçeceksiniz.

Kısa saç modeli, eski zamanlarda en popüler saç modellerindendi. Bu zamanlar, bu model mükemmel modern stilleri ile geri döndü. Şimdi bu popüler saç modelleri adını değiştirerek kısa saç modelleri olarak değilde Bob ve Lob saç modelleri olarak aramıza katıldı. Bu model yüz şekillerine göre farklılıklar gösterse de, herkese çok iyi yakıştığından emin olabilirsiniz.

KISA SAÇ MODELLERİ

**Aşağıda galerimizde kısa saç modellerini üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görebilirsiniz.

BOB KESİM SAÇ MODELLERİ

Klasik kesim Bob saç modelleri herkes tarafından yaptırılabilen bir saç şeklidir. Bob saç modeli ;  çene hizasında kesilen modeldir. Bu saç kesimi üzerinde modern ve trend olan bir alanda , kişiliğinizi yansıtacak şekilde doğru kısa bir saçla kendiniz özelleştirebilirsiniz.

Uygun kısa dalgalı Bob saç kesiminden veya kısa düz Bob saç modellerinden birini seçerek saçlarınızı yeniden oluşturabilirsiniz. Dünyanın en ünlü kadınları Bob kesim (cut) saç modellerini kulladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bizde sizler için mükemmel Bob kesim saç modellerini araştırdık ve aşağıda ki galerimizi oluşturduk.

LOB KESİM SAÇ MODELLERİ

Lob kesim saç modelleri düz ve şık kesim bir saç modelidir. En çok sarı loblarda tercih edilir. Lob saç kesimi ; omuz hizasında kesilen küt saçlardır. Türkiye de en çok tercih edilen modeldir. Omuz hizasında olduğu için kadınlar daha çok tercih etmektedir. Duruş olarak yumuşak bir havası vardır. Dünyada da en çok tercih edilen modeldir. Bizde sizler için hazırladık ve aşağıda ki galerimiz oluşturduk. Galerimizde fotoları tam boyutta görebileceğiniz unutmayın! DİPNOT : Kase kesim saç modelleri ve Peri kesim (pixie cut) saç modelleri de alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

**Beğendiğiniz modelleri yorum aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın