Deniz Işın Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Deniz Işın, 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.Güzel oyuncu 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve İkizler burcudur. Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu hala yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Instagram ve Scorp gibi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlandığı videolarda yaptığı taklitler ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisinde canlandırdığı ‘Merve Mutlu’ karakteri ile yaşamıştır. Karakter olarak da çok eğlenceli bir yapıya sahip olan güzel oyuncu rolü dışında da set ortamının eğlence kaynağıdır. Şimdi de bakalım güzel oyuncu saç rengi ve modeli olarak neler tercih ediyormuş gelin hep beraber inceleyelim.

Deniz Işın Saç Rengi!

Güzel oyuncunun yazımıza başlarken çok karakteristik bir yüzü ve saçları olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Başarılı oyuncu saçlarının dip kısmında kendi doğal rengini tercih etse de uçlara doğru bakır rengini kullandığını söyleyebiliriz.

Deniz Işın Saç Modelleri!

Başarılı oyuncu saç modelleri konusunda oldukça cesaretli gözüküyor. Rol aldığı dizide saçlarını bob kesim ve kahküllü kullanmasına karşı güzel oyuncuyu normal hayatında değişik saç modelleri ile de görmekteyiz.

 

Yorumlar kapatıldı.