Kestane Saç Rengi & Saç Tonları 2019-2020 Modası!

Kestane saç renkleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen saç tonları arasında ilk sırada yer almaktadır. Saç renkleri denilince kadınların aklına gelen bu renk 7’den 70’e kadınların ve genç kızların rahatlıkla tercih edeceği saç renkleri arasındadır. Fakat bu saç rengini tercih ederken açıkkoyu mu olarak kafalarında karışıklık olan kadınlara daha kolay tercih edebilmeleri için bu yazımızı derledik.

Kestane saç renkleri

Kestane saç rengi koyu ve açık olarak iki farklı tonlarda karşımıza çıkmaktadır. Kimisi koyu kestane saç rengini isterken kimi kadınlarda açık kestane saç rengini tercih etmektedir. Tabii bu durum tam ters de olabilir çünkü koyu isteyen kadınların bir anda fikri değişerek açık kestane saç rengini tercih ettikleri de görülmektedir. Yavaş yavaş koyu kestane ile açık kestane saç rengi farklarını ve hangi yüz tiplerine yakışacağına bakalım.

KOYU KESTANE SAÇ RENGİ

Koyu kestane saç rengi : kestane renginin çok az farklı olanıdır. Koyu kestane denilince kadınların aklına direk kestane rengi gelse de kestanenin birkaç ton koyusu olan bu renk genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilse de sadece bu mevsimler için tercih ediliyor diyemeyiz. Ülkemizde her 10 kadından 1 tanesi kestane saç renklerini tercih etmektedir.

kestane saç renkleri

Kestane rengi saç renkleri arasında olmazsa olmaz renktir. Bu saç rengini tercih eden kadınlarımızın bu saç renginden vazgeçemediklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

kestane saç renkleri

Bu saç rengini gizlemenize asla gerek yoktur. Bir bere ve şapkayla saçlarınızı kapatmanıza gerek yok. Açın o güzel saç renginizi herkes görsün.

kestane saç renkleri

Bu saç rengini kahkül modelleri ile de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

kestane saç renkleri

Kestane saç renginden koyu yada açık fark etmez genellikle beyaz ten rengine daha çok yakıştığını söyleyebiliriz.

kestane saç renkleri

Yukarıda galerimizde fotolar tam boyutta görüntülenmektedir. Üzerine tıkladığınızda tam boyuta geçiş sağlamaktadır.

AÇIK KESTANE SAÇ RENGİ

Kestane saç renklerinden bir başkası olan açık kestane saç rengi her cilt rengine sahip kadınlar için rahatlıkla tercih edilmektedir. Doğal bir renk olan bu saç rengi ışıltı ile de tercih edilmektedir. Bu saç rengini tercih etmek için çok cesaretli olmanıza gerek yoktur. Her kadın rahatlıkla bu saç rengini tercih edebilmektedir.

kestane saç renkleri

kestane saç renkleri

 

KESTANE SAÇ RENGİ KİMLERE YAKIŞIR?

Kestane saç rengi her kadına her cilt rengine rahatlıkla yakıştığını söyleyebiliriz. Sıklıkla beyaz tenli kadınların tercih ettiği bu saç rengini sizler de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir