Melis Tüzüngüç Saç modelleri ve Saç rengi!

Melis Tüzüngüç; Baba Candır dizisiyle tanıdığımız ve gündeme hızla oturan sonralarında merak konusunu olan ve takip edilmeye başlanan isimdir. Şimdilerde ise Kanatsız Kuşlar dizisinde Zeynep karakterini canladıracak olan Melis Tüzüngüç, kız kardeşlerine bakmak ve onlara annelik yapan abla rolündedir.

22 yaşında olan oyuncumuz genç yaşında yıldızı parlamış ve ünlü olmuştur. Halen hızla yükselişte olan Melis Tüzüngüç sempatik tavırlarıyla kendini seyirciye sevdirmiş ve aranan isimlerden olmuştur.

Melis Tüzüngüç oyunculuğunun yanı sıra Saç modelleri ve Saç rengi ile de oldukça aranır ve günün modasını yansıtır hale gelmiştir.

MELİS TÜZÜNGÜÇ SAÇ MODELLERİ VE SAÇ RENGİ

Kumral tonlarda saç rengi kullanan Melis Tüzüngüç kendisi kadar saçlarının da dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Genelde hacimli yada toplu bazende topuz saç modelleriyle gördüğümüz oyuncumuz, oyunculuğu kadar saçlarına da çok önem verdiğini söyleyebiliriz. Yoğun dalgalı saç modelleri ile saçlarına hava katan oyuncumuza dalgalı ve hacimli saçların daha çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Aşağıda galerimiz de Melis Tüzüngüç saç modellerini tam boyutta görebilirsiniz.

 

**Yorumlarınız bizlerden esirgemeyin, beğendiğiniz modelleri bizlere yorum aracığıyla iletebilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

BENSU

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Bir Cevap Yazın