Sizinde deneyebileceğiniz düğün saç modelleri!

Düğün yapmak ve bu düğünümüzde kendi yaptığımız saç modellerini tercih etmek bugünlerde yeni gelinler arasında büyük bir favori. En son şiynon veya topuz saç stillerini takip ediyorlar ve çiçek saç aksesuarlarıyla süslüyorlar.

Bu düğün için orta uzunlukta uzun saçlara ihtiyacınız olacak, eğer saçlarınız kısaysa topuz stillerini tercih edebilirsiniz. Bu saçları tercih ederken en güzel modeller sizlere ilham versin diye bu yazımızı sizler için derledik.

DÜĞÜN SAÇ MODELLERİ

düğün saç modelleri

Kalabalığın dikkatini çeken bu saç modelini evlilik öncesi veya sonrası törenlerde deneyin. Mükemmel bir makyaj için profesyonel kuaförlerin yardımından yararlanın. Daha da güzel görünmek için dekoratif çiçek saç tokası ekleyin. Makyajınızı kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Makyaj biraz hassas bir konudur fakat saçlarınızı tamamen kendi isteğinizle ellerinizle yapabilirsiniz.

İKİLİ TOPUZ STİLLERİ

Bu, düğününüz için denenebilecek uzun saçlar için en iyi düğün modellerden biridir. Kesinlikle profesyonel bir kuaförün yardımına ve ayrıca uzun bir saça ihtiyacınız var. Bunu bazı topuzlar ile de deneyebilirsiniz. Saçlarınızı iyi bir salonda önceden kestirin. En az düğünden iki ay öncesinden saç kesiminize ve modelinize ağırlık verin ki istediğiniz gibi bir saç modeline rahatlıkla kavuşun.

düğün saç modelleri

DENİZ KABUĞU SAÇ MODELLERİ

Geleneksel modellerden uzak durmak isteyen kadınlarımız için tamamen farklı bir saç modeli olan bu deniz kabuğu stillerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İyi görünen bu tatlı ve sevimli görünümlü deniz kabuğunu deneyin emin olun pişman olmayacaksınız. Bu saçlarınızı güzel bir aksesuar ile de süsleyebilirsiniz.

düğün saç modelleri

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Yorumlar kapatıldı.