Son 5 yılda popülaritesini kaybetmeyen saç stilleri!

Son 5 yılın en popüler saç modelleri

Yıldan yıla sürekli yeni akımlar başlasa da aşağıda sizler için son 5 yılda havasını kaybetmeyen, en popüler kullanıma sahip saç modellerini derledik. Lütfen beğendiklerinizi bize iletmeyi unutmayın.

 

 

Küt Saç Şekilleri

Tarzınızda modern görünümden hoşlanıyorsanız son 5 yılda birçok insanın da sizin gibi düşündüğünü göreceksiniz.
Küt saçlarınızla trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak kısa olmayan ve oval bir yüzünüz varsa küt saçlarınızla mükemmel görünebilirsiniz.

Retro kahkül

Bakım ve saç dünyasında bir görünüp bir yok olan kahkül, son 5 yılda popülaritesini yitirmedi. Küt saçlar ile birleşip retro ve tarz bir duruş kazanmanızı sağlayacak. Kahkül, düz ya da doğal dalgalı küt saçlar ile aradığınız görünüme kavuşmanıza fayda sağlayailir.

 Islak saçlar

Son yıllarda iyiden iyiye tutmaya başlayan ıslak görünümlü saçlar son 5 yılda popülaritesini yitirmedi. Geriye doğru taranmış saçlar modern ve havalı tarzların hüküm süreceği önümüzdeki yıllarda da çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

 Ayırmalı saçlar

Uzun, düz ve yandan ayrılmış saçlarınızla mükemmel görünmek için bu stile uygun kombinler hazırlayarak, modern bir tarz yaratabilirsiniz.

 

Çok uzun saçlar

Son zamanlarda yeniden yükselişte olan uzun saç artık daha da popüler olma yolunda. Uzun, çok daha uzun ve dümdüz saçlarınız ile daha seksi görünmek için saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapmayı eksik etmeyin.

Enseden topuz

Ensede toplanmış kısa saçlar feminenden uzak, uzun saçlar ise feminen bir tarz yakalamanıza yardımcı olabilir.

Kroşe örgüler

Nostaljik detayların romantik ve modern kombinlerde de yer alabileceğini gösteren örgü modelleri önümüzdeki yıllarda popüler olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Hiç bir zaman kaybolmayacak olan model; Düz saçlar

Her ne kadar kıvırcık ve doğal dalgalı saçlar öne çıksa da son yıllarda popülaritesinden hiç kaybetmeyen düz saçlar yine trend kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Site ana sayfası–> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın