Her yüze uygun vazgeçilmez kahkül stilleri.

Kahkül modelleri kadınların zor tercih ettiği sonrasında bir daha vazgeçemedikleri modeller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kahkül modeli her kadının yüz şekline yakışsa da bazı kadınlara daha çok yakışmaktadır. Bunun neden olduğunu ve modelleri detaylı incelediğimiz yazımıza geçelim.

KAHKÜL MODELLERİ

Kahkül modelleri kadınların topuzla, örgüyle ve daha bir çok saç modeli ile kombinledikleri bir stildir. Aslında kahkül bir saç modeli değil bir saç kesimidir. Bu saç kesiminin üzerine kadınlar beğendikleri modelleri tercih etmektedirler. Peki kadınlar hangi saç modelleri ile bu kesimi tercih etmekte? Bu sorunun cevabını aşağıda galerimizde rahatlıkla alacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Kahkül modelleri elmacık kemikleri çıkık kadınlara, üçgen yüzlü kadınlara daha çok yakışmaktadır. Son zamanlar da gerek tv dizilerinde gerekse beyaz perdede sıklıkla karşılaştığımız kadınların %70’i kahkül stillerini tercih etmektedir. O zaman hemen galerimize geçelim ve kahkül modellerini inceleyelim.

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç stilleri

Yukarıda ki kesimlerden beğendiğiniz modeli seçmeden önce sizleri kahkül saç modelleri hangi yüz şekline yakışır yazımıza göndermek istiyoruz. Bu yazımızın size ilham olacağını sonrasında da rahatlıkla bir kesim modeli seçeceğinizi ve bir daha bu modelden vazgeçemeyeceğinize eminiz.

–> Kahkül modelleri hangi yüz şekline yakışır?

Evet yazımızı okuduktan sonrasında rahatlıkla bir modele karar verebilirsiniz. Hala emin olamadım diyenler varsa o zaman onları 2018 kahkül modası yazımıza gönderelim. Bu arada galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

Kahkül stilleri

kahkül stilleri

–> 2018 Kahkül Saç Modelleri 

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın