Kahkül Saç Modelleri hangi yüz şekline yakışır?

Bir kadının en belirgin özelliklerinden birisidir saçları. Saçlar biz kadınlar için olmazsa olmaz varlıklarımızdır. Kahkül saç modelleri kimi kadınlara çok yakışıp yüzlerine aydınlık verirken kimi kadınların da yüzlerini karartmakta. İlk olarak şunu söyleyelim ki kahkül saç modelinin en can sıkıcı yanı yaz aylarında terletip bunaltması ve saçların bozulmasıdır.

Kahkül saç stilleri

Kahkül saç modelleri çoğu kadın için özenilen fakat yapılamayan saç modellerinden birisidir. Sizleri genç gösteren bir saç modelidir. Bir kez ayarını tutturduğunuzda da vazgeçemeyeceğiniz saç modellerinden birisidir.

Kahkül modelleri

KAHKÜL SAÇ MODELİ KİMLERE YAKIŞIR?

Uzun yıllardır genç kızların tercih ettiği, popülaritesini hiç bir zaman kaybetmeyen kahkül saç modeli son zamanlarda yaş ayrımı yaptırmadan her kadının tercihi haline gelmiştir. Kahkül saç modelleri genellikle saçların kesimine, rengine ve biçimine ayrı bir hava kattığından dolayı sıklıkla tercih ediliyor.

Bu tercihi yaparken ilk olarak yüz şeklinizi incelemeniz gerekmektedir.

Elmacık kemikleri çıkık yüzlere çok yakışan kahkül saç modeli, üçgen yüzler içinde gayet zarif bir hal alıyor. Çene kemikleri çok geniş olanlara tavsiye etmiyoruz ama ideal seviyedeyse sizlere de kahkül saç modelini tavsiye ediyoruz. Uzun yüzlere alnı kapattığı için yakışan kahkül saç modeli, küçük ve kalkık burunlara daha çok yakışıyor. İri ve sivri burunlu kadınlara direk dikkati oraya çektiği için çok yakıştığını söyleyemeyiz.

Aslında her yüz şekline yakışıyor fakat sizler ilk olarak yüz şeklinizi belirlemeli ve kahkül modelinizi öyle seçmelisiniz.

KAHKÜL SAÇ MODELLERİ GALERİSİ

Galerimiz de fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta incelenebilir olup , fotolar arası geçiş yapabilirsiniz. Aşağıda ki yararlı bağlantılar kısmında kahkül saç modelleri yazımıza ulaşabilirsiniz.

YARARLI BAĞLANTILAR:

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Stilleri

Kahküllerim Nasıl Olmalı?

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın