Bergüzar Korel Saç Rengi & Saç Modelleri

Bergüzar Korel; 1982 doğumlu güzel oyuncu Kurtlar Vadisi Irak filmiyle hayatımıza giriş yapan ve Binbir Gece dizisiyle adını duyuran güzel oyuncu. Muhteşem Yüzyıl, Karadayı dizilerinde beğenerek izlediğimiz ve Vatanım Sensin dizisinde Azize karakterine harikulade hayat vererek kariyerinin zirvelerine oturmuştur.

2009 Yılında Halit Ergenç’le evlenen Bergüzar Korel son zamanlarda güzelliği kadar saç rengi ve modelleri ile de dillerden düşmüyor.

BERGÜZAR KOREL SAÇ RENGİ;

Koyu kumral, siyah renklerini kullanan ve son zamanlarda kahve tonlarını tercih etmektedir. Doğal saç rengininde kahverengi olması doğallıktan yana olduğunun kanıtı. Koyu ve açık arası tonları tercih eden güzel oyuncu parıltılı saçlarıyla da saç bakımı konusunda gayet başarı olduğunu söyleyebiliriz.

BERGÜZAR KOREL SAÇ MODELLERİ;

Genellikle Dalgalı, örgülü ve bukleli saç modellerini tercih eden oyuncumuza her saç modelinin yakıştığını söyleyebiliriz. Saç modelleri konusunda da doğallıktan yana olan ve aşırı abartı saç modellerinden kaçınan Bergüzar Korel Özel günlerde de Topuz modellerini tercih etmektedir. Genellikle de Dağınık topuz stilini tercih ediyor.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir