Boyalı saçların korunması ve bakımı nasıl olmalı?

Biz kadınlar saçlarımızı boyatmadan yapamayız. Boya bizler için oldukça önemlidir. Doğru rengi seçtikten sonra bir de saçların bakımı ve boyanın korunması gerekir. Bu ayrıntıyı çoğu … Devamını oku..

Devam

Düğünde güzel bir cilt için ne yapmalı?

Bir kadının en güzel günlerinden birisidir düğün günü. Bütün gelinlerimiz düğününde şık ve gösterişli olmak ister. Bu özel gün onlar için paha biçilemeyecek kadar … Devamını oku..

Devam

Cilt bakımı nasıl yapılır, nasıl olmalı püf noktaları!

Cilt bakımı hepimiz için şüphesiz en önemli bakımdır. Makyajdan sonra cildimizi temizleriz. Makyaj malzemeleri güzellik kattığı kadar ciltte yıpranma ve yaşlanmayı tetiklemektedir. Peki Cilt bakımımızıDevamını oku..

Devam

Ombre Nedir? Gri Ombre Nasıl Yapılır?

Son zamanların en büyük trendlerinden olan Ombre Saç Modeli tanımıyla başlayalım. Ombre saç; saç uçlarındaki ışıltılara denir. Ombre ilk olarak çıktığında saç uçları yoğun … Devamını oku..

Devam

Papatya suyu ile saç rengi nasıl açılır?

Papatya suyu deri döküntülerine, saç dökülmesine faydalıdır. Saçlara parlaklık verir. Dindirici ve dinlendirici özelliği vardır,saçların sağlıklı yapısını korur. Papatya suyu saç açmada en etkili yollardan … Devamını oku..

Devam