Seda Türkmen Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Seda Türkmen,1 Ocak 1986 yılında İzmir’de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 8 yıl keman eğitimi alan güzel oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İzmir’in güzellerinden olan Türkmen moda dergilerinde kendinden söz ettirmiştir.Daha sonra İstanbul’a gelen oyuncu oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarında yer alarak başlamıştır. “Papatyam” ve “Annem Uyurken” dizileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Fatih Harbiye Dizisi ile herkes tarafından sevilen biri haline gelmiştir. Şu sıralar ‘Benim Tatlı Yalanım’ dizisinde ki ‘Burcu’ karakteri ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu bakalım saç rengi ve modeli tercihini nelerden yana kullanmaktadır.

Seda Türkmen Saç Rengi ve Saç Modeli!

İzmir’ in güzel kızlarından olan başarılı oyuncunun doğal saç rengi koyu kumraldır. Ancak güzel oyuncu saçlarında ara ara sarı rengi de kullanmıştır. Şu sıralar saçlarında gördüğümüz renk ise bakır rengidir.

Seda Türkmen Saç Modelleri!

Güzel oyuncu saçlarında katlı saç modelini tercih etmektedir. Genellikle saçları orta boylarda ve yanlarda hafif uzun perçemleri vardır. Yüz hatlarına oldukça yakışan bir model olduğunu söylemek gerek.

Yorumlar kapatıldı.