Ayfer Tokatlı Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Ayfer Tokatlı, 5 Eylül 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Güzel oyuncu 1.58 metre boyunda, 49 kilo ve Başak burcudur. Marmara Üniversitesi’nde Tarih Öğretmenliği Eğitimi aldıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. 2014 yılında Tanıklar, 2017 yılında Baba Candır, 2018 yılında İstanbullu Gelin dizilerinde rol alan başarılı oyuncu, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisinde ‘Azmiye Boşgeçmez’ karakterine hayat vermektedir. Bugün ki yazımızda sizlerle başarılı ve güzel oyuncunun saç rengi ve saç modelleri hakkında konuşacağız. Bakalım güzel oyuncu saçlarında neleri tercih ediyor, trendleri takip ediyor mu…

Ayfer Tokatlı Saç Rengi!

Güzel oyuncunun çok gür ve güzel saçları olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Başarılı oyuncu saçlarında renk olarak siyahı tercih etmektedir. Emin olmamakla beraber doğal saç renginin de çok koyu kahve siyaha yakın bir renk olduğunu düşünmekteyiz.

Ayfer Tokatlı Saç Modeli!

Bu güzel oyuncumuz da saçları konusunda cesaretli olanlardan. Saçlarını zaman zaman uzun zaman zaman kısa kullansa da kahküllerinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Minyon yüzüne her saç modelinin harika olduğunu söylemek gerekir.

Yorumlar kapatıldı.