Gonca Sarıyıldız Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Gonca Sarıyıldız, 10 Şubat 1986′ da Ankara’da dünyaya gelen oyuncu 30 yaşındadır. Kova burcu olan güzel oyuncu 1.75 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Uzun zamandan beri İstanbul’da yaşayan oyuncu Ankara Anıttepe Lisesi’nde temel eğitimlerini aldıktan sonra çocukluğundan bu yana hayalini kurmuş olduğu oyunculuk alanında kendini yetiştirmek üzere Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmek suretiyle başarılı bir şekilde mezun olmuştur.Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra birçok tiyatroda görev alan Gonca Sarıyıldız; kamera karşısına ilk olarak ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Şehzade Mustafa’nın cariyesi olan ‘Fatma Sultan’ karakteriyle geçmiştir. Bu deneyiminden sonra başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzel yıldız,  ‘Diğer Yarım’ dizisinde  ‘Zeynep’ ve ‘Esma’ karakterlerine hayat vererek tanınan bir isim haline gelmiştir. Bu sıralar ‘Benim Tatlı Yalanım’ dizisinde hayat verdiği ‘Hande’ karakteri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Gonca Sarıyıldız Saç Rengi!

Güzel oyuncu saçları konusunda doğallıktan vazgeçmeyenlerden. Günlük hayatında doğal saç rengini kullansa da zaman zaman set de rol gereği saç rengini açtığını veya farklı bir renge boyadığını da görmekteyiz. Başarılı oyuncunun saç rengi koyu kestane‘dir.

 Gonca Sarıyıldız Saç Modeli!

Başarılı oyuncu saç modeli konusunda risk almayanlardan doğal saçları düz ve genellikle saç modeli olarak da düz ve açık kullanmaktadır. Uzun saçlarını hiç kısa kullanmadığı gözlerden kaçmamaktadır.

 

Yorumlar kapatıldı.