Farah Zeynep Abdullah Saç Rengi ve Modelleri 2018

Farah Zeynep Abdullah; 1989 doğumlu güzel oyuncumuzu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanıdık. Diziden sonrasında Kelebeğin Rüyası filminde boy gösteren oyuncumuz Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrol oynamış fakat dizi kısa süre sonra yayından kaldırılmıştır. Bir Küçük Eylül Meselesi ve Unutursam Fısılda adlı filmlerde rol almıştır. Bu filmlerin ardından oyunculuğu çok beğenilen ve güzellik olarak adından bir hayli söz ettiren güzel oyuncumuz genç kızlarında da idolü haline gelmiştir. Kısa sürede hızla adını altın harflerle yazdıran Farah Zeynep Abdullah bir çok yerden farklı ödüller almıştır.

Son zamanlarda Arif v 216 filminde oynamıştır. Çağan Irmak imzalı dizi olan Gülizar dizisinde de başrol oynamaktadır. Dizide Gülizar karakterine hayat vermektedir.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH SAÇ RENGİ 2018

Farah Zeynep Abdullah’ın saç rengi genel olarak altın sarısı diyebiliriz. Güzel oyuncumuz saç rengi olarak açık küllü sarı ve karamel tonlarını tercih etmektedir.

Sarı ve tonları saç renklerine ulaşmak için –> Sarı ve tonları saç Rengi 2018

(Bebek sarısından küllü sarıya kadar bütün saç renkleri mevcuttur.)

FARAH ZEYNEP ABDULLAH SAÇ MODELLERİ

Güzel oyuncumuz saç modelleri olarak genellikle dalgalı ve maşalı saç modellerini tercih etmektedir. Dağınık topuz ve kıvırcık saç modeli ile karşımıza çıktığı zamanlarda oluyor.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yukarıda galerimizde fotolar tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir