Hilal Altınbilek saç modelleri ve saç rengi!

Hilal Altınbilek: 1991 yılında doğan güzel oyuncumuz Derin Sular dizisinde oyunculuk hayatına başlamış olup sonrasında şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. Sonrasında Karagül dizisine geçen oyuncumuz Özlem karakterine hayat vererek adını daha da duyurmayı başarmıştır. Son zamanlar da yeni başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan oyuncumuz dizide Züleyha karakterine hayat vermektedir. Çocuklar Sana Emanet gibi film projelerinde rol alan oyuncumuzu artık daha sık görmeye başlayacağız.

Oyunculuğu, karakteri ve güzelliğinin dışında saç modelleri ve saç rengi ile de dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncumuzun saç rengini ve saç modelini sizler için derledik. Aşağıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

HİLAL ALTINBİLEK SAÇ RENGİ:

Kahve ve tonları saç rengini tercih eden güzel oyuncumuz daha çok doğallıktan yana. Doğal saç rengi de bu tonlara yakın olan güzel oyuncumuz balyajla beraber açık kahve tonlarını daha sık tercih etmektedir.

HİLAL ALTINBİLEK SAÇ MODELLERİ:

Hilal Altınbilek bir zamanlar kahkül modellerini tercih etse de son zamanlar dalgalı saç modellerini sıklıkla tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendine has saç modeli ile her zaman sempati ile karşımıza çıkan oyuncumuzun rolü gereği farklı saç modelleri tercih ettiğini de görebiliriz. Saçlarını iki yana ayıran ve farklı modeller de tercih eden oyuncumuza oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Ünlüler kategorisi için –> Ünlüler Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Yorumlar kapatıldı.