Aslan yelesi saç stillerini keşfedin!

Moda haftalarının başlamasıyla akıllarda kalan saç modelleri arasında olan aslan yelesi saç modeli kadınların dikkatini üzerine toplamaya başladı. Aslan yelesi saç modeli eskilerden ortaya çıkan ve yeni sezonun trend saç stilleri arasında yer almaya başladı. Kısa saç modelleri ile kombinlenen bu stil önümüzde ki uzun yıllar popülaritesini kaybetmeyeceğe benziyor.

Bilirsiniz ki kısa saç modelleri için bir çok saç kesim tarzı mevcuttur. Bunlar arasında asimetrik olanları dalgalı , küt stiller ile pixie (peri kesim) kesimli olanları ile yılın trendleri arasında yer alıyor. Bunlara ilave olarak aslan yelesi saç modeli ile saçlarınıza ayrı bir hava katarak tarzınıza tarz katın. Uzun saçlar için de yapabileceğiniz bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz bu saç modelini yavaş yavaş incelemeye geçelim.


İlginizi çekebilir: Kısa saç modelleri yılın trendleri


ASLAN YELESİ SAÇ MODELLERİ

Aslan yelesi saç modeli yukarıda da bahsettiğimiz gibi moda haftalarında trend olmuş ve günümüzde kadınların sıklıkla aradığı ve yavaş yavaş tercih etmeye başladığı saç stilidir. Yapı olarak kısa saçlara tercih edilen bu model saçlarınızı dolgun ve hacimli görünmesi için tercih edilmektedir. Kalın telli ve dalgalı bir saçlara sahipseniz bu stil sizler için birebirdir. Uzun saçlar içinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kıvrık saçlarınız tam bir aslan yelesi gibi duracaktır.

Peki bu saç modelini nasıl yapacağız diye düşünüyorsanız öncelikle fotoğraflarımızı inceleyelim sonrasında da nasıl yapacağınızı anlatalım..

Dipnot: Aşağıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır.

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

ASLAN YELESİ SAÇ NASIL YAPILIR?

Aslan yelesi saç stilini yaparken öncelikle saçlarınızı yıkayın sonrasında saçlarınız nemli olana kadar havlu yardımıyla kurulayın. Saçlarınızın her yerini örgü ile örün. Saçlarınızı doğal şekilde kurumaya bırakın. Kuruduğunda saçlarınızı açın ,dolgun hale getirin ve sprey yardımıyla bozulmayacak seviyede sabitleyin. Saçlarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız bu aşamada fön makinesinden yardım alabilir saçlarınızı dolgunlaştırabilirsiniz.

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Aslan yelesi saç modelleri

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın