At Kuyruğu tarzı saçlar nasıl olur?

At kuyruğu saç modeli, birçok kadına hükmeden saç modelleri arasında yer alır. Hem pratik hem de şık görünümü ile günlük hayatta, iş hayatında veya özel günlerde kullanılan bu saç biçimi daha çok ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilir. At kuyruğu modeli kendiniz daha narin ve ağır bir görünüm kazandırmak istemez misiniz? İşte size kurtarıcınız at kuyruğu saç modelleri olabilecek, günlük hayatta da özel olarak hazırlanmış özel  2017 at kuyruğu modelleri..

2017 yılının trende at kuyruğu modelleri arasında burgulu at kuyruğu , enseden at kuyruğu , fiyonklu at kuyruğu , düğüm , hacimli at kuyrukları olmak üzere birçok seçeneği sizler için derledik.

AT KUYRUĞU SAÇ MODELLERİ GALERİMİZ

İlk olarak, saçınızı büyük bir diş fırçasıyla tarayın. Ardından saçlarınızın üstünden çekilmek üzere üç parmak kalınlığına sahip olacak şekilde bir tutam saç ayırın. Sonra saçlarınızı bir kuyruk şeklinde toplayın; çok fazla değil çok tepede olmayacak şekilde ayarlayın ve saç dibinize biraz sprey sıkarak bağlayın işte bu kadar basit..

DİPNOT: **Fotolar tam boyutta incenebilmektedir. Fotolar arası yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz. Yorum aracılığıyla beğendiğiniz modelleri bizlere iletebilirsiniz.

TOPUZSACMODELLERİ.COM

 

 

Bir Cevap Yazın