Ayça Erturan Saç Modelleri ve Saç Rengi

Ayça Erturan; 1983 Doğumlu olan oyuncumuz Çok Güzel Hareketler Bunlar projesiyle hayatımıza giriş yapmış ve oynadığı skeçler ve yazdığı senaryolarla kariyer hayatının merdivenlerini hızla çıkmıştır. Sonrasında bir çok dizide rol alan güzel oyuncumuz son zamanlarda Kadın dizisiyle seyircinin karşına çıkmıştır. Kadın dizisinde Yeliz Ünsal karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Oyunculuk konusunda ki yetenekleriyle seyirciden tam puan almıştır.

Oyunculuğunun dışında saç modelleri ve saç rengi ile de genç kızların hayranı olan Ayça Erturan’ın saç modellerini ve saç rengi sizler için derledik.

AYÇA ERTURAN SAÇ MODELLERİ

Kahkül, Düz ve dalgalı saç modelleri ile karşımıza çıkan güzel oyuncumuz saçları konusunda fazlasıyla hassas. Saçlarına son derece önem veren ve bakımlı bir kişiliğe sahip.

AYÇA ERTURAN SAÇ RENGİ

Doğal saç rengi koyu kahverengi olan ve yaptığı projeler ve dizilere göre kimi zaman saç renginde farklılıklar gösteren oyuncumuz, çokta farklı renkler tercih etmemektedir. Koyu kahverengi saç rengini karamel olarak değiştirdiği zamanlar oldu. Kimi zamansa ışıltı ile saçlarını taçlandırdı.

Site ana sayfası için– > Topuz Saç Modelleri

Aşağıda benzer içeriklerden farklı konulara geçiş sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın