Düğün Saç Modelleri 2018-2019 Yılının Trendleri!

Hayatında herkes bir kere evleniyor. Bir kez olan bir düğünde biz kadınlar en şık en gösterişli biz olmak isteriz. Çünkü senin düğünün senden başkası göz alıcı olamaz! Gelinlik hazır, yüzük hazır, mekan hazır geriye sadece saç modeli seçmek kalıyor. Düğün sezonun çok hızlı olduğu şu yaz aylarında hala sizin bir saç modeliniz yoksa o zaman kendinize hemen bir saç modeli seçmelisiniz.

Düğünlerde saç modelleri hem kıyafetleri hem de karakteristik yapıyı etkiler. Gelinin saç modeline yakın saçlar ve makyajlar davetli bir kimse için en istenmedik durumlardan biridir. Hele şu dönemlerde bir çok saç modeli popüler olmuşken neden senin farklı bir saç modelin olmasın ki! Gelin dediğin benzeri olmayan gelinliğiyle şık görünen kişidir.

Düğün sezonun açılmasıyla birlikte evlenecek olan gelinlerimiz, hayatınızın en önemli günü için sizlere en güzel Düğün saç modellerini derledik.

SAÇ ÖRGÜSÜ DÜĞÜN MODELLERİ

Düğün saç modellerinden birisi olan örgülü saç modelleri bu zamana kadar gelmiş geçmiş en şık saç modellerinden birisidir. Bu yıl çoğu gelinimiz bu saç modelini tercih etmiştir. Örgü saç modeli şıklığı ve gelinliği tamamlamasıyla her zaman bir adım önde olmuştur. Bu model tüm düğün elbisesi modellerine uyum sağlamaktadır.

TOPUZ DÜĞÜN MODELLERİ

Topuz saç modelleri yıllardır  popülerliğini hiçbir zaman kaybetmemiş bir saç modelidir. Düğünlerde hala en çok tercih edilen saç modelidir. Sizler herkes topuz saç modeli yaptırıyor diye düşünebilir bu yüzden yaptırmak istemeyebilirsiniz ama şimdiden söyleyelim biraz da kuaförünüzün maharetine kalmış. Topuzlu buklelerle gelinliğe şık bir görünüm katan bu saç modeli Saçların ön kısımları genel itibariyle perçem kısımları salaş tutulur. Model arkaya doğru eğimli, salaş bir topuzla başlar. Topuz arkadan toplanır ve sıkıştırılır. Bu modeli isterseniz örgü ile de taçlandırabilirsiniz. Eğer aklınızda bir soru işareti varsa bizler Topuz saç modelini öneririz. Topuz saç modelleri  çok tercih edilen bir model olduğundan dolayı kuaförlerimizin de uzmanlık alanıdır.

KISA SAÇ DÜĞÜN MODELLERİ

Kısa saçlar her zaman rahat olmuştur. Sizler de bu zamana kadar hep kısa saç kullanmışsınızdır. Kısa saçlarımla nasıl bir model bulabilirim diye düşünüyorsanız aradığınız seçenekler burada! Kısa saçlarınızla da mükemmel düğün saç modelleri yapabilirsiniz. Gelinliğinizi mükemmel şekilde tamamlarsınız. Hiç panik yapmayın galerimizi inceleyin.

 FARKLI SAÇ DÜĞÜN MODELLERİ

Hepimiz marjinal saçlar kullanmak isteriz. Saçlarımızı düğünümüzde de gelinliğimizle kombinleyebilmek isteriz. Aslında marjinal derken öyle çokta marjinal değil. Sadece çok tercih edilen saç modelleri değilde az tercih edilen saç modelleri. Ama bunları da tercih ederken gelinliğinize uygun olanı seçmelisiniz. Bu aralar tercih edilen model salaş örgü aslında gündelik balık sırtı örgüleri ifade eder. Fakat nasıl ki saç üçe bölünerek örgü işlemi yapılıyor ise; salaş örgü modelinde bu üçlü ayrıma bir de salaş ve şık bir beyaz altın süsü hakim olur.Eski düğün saç modellerine bakıldığında genel itibari ile sert ve salaş topuzlar ve kıvırcık saçlar dikkat çekmektedir. Sizler artık o gün sizleri daha az yoracak terlediğinizde bozulmayacak bir saç modeli seçmeniz gerekmektedir. Aşağıda galerimiz de düğün saç modelleri karışık fotolarla inceleyerek kendinize yakışacak olanı seçersiniz. Şimdiden bol şanslar diliyorum .

Galerimizde fotolar tam boyutta incelenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz. 

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın