Kına Gecesi Saç modelleri 2019 Tercihleri!

Kınalar düğünlerle birlikte hayatımızın her daim bir parçasıdır. Kına saç modeliniz seçerken ten renginize uygun bir elbise ve saç modeli seçimi yaparak başlayabilirsiniz.

Kına saç modelinizi seçerken yapmanız gereken şey bu özel gecede şık ve gösterişli olmanız. Bizde sizlerin istekleri doğrultusunda ve hoşlanacağınızı düşündüğüm bu yazıyı hazırladım  Sizler de hazırsanız 2019 en tarz kına saç modellerine geçelim.

Kına gecesi saç modelinizi seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus; Dekolteli elbiselerinizi saçlarınızla kapatmamanız olacaktır. Elbiseniz biraz daha geri planda kalacak şekilde yüzünüz ve cildiniz öne çıkacak şekilde bir saç modeli seçebilirsiniz. Aksesuar olarak inci tokalar kullanabilirsiniz. Saçlarınıza taç kullanabilirsiniz. Fakat taçlı saç modelleri en çok gelinler tarafından tercih edildiği için gelin adayıyla aynı tarza sahip olabilirsiniz. Kimse gelin adayıyla aynı saç modelini yaptırmak istemez ya da onu gölgelemek istemez. Seçtiğiniz saç modeli ile en şık ve gösterişli olacak kişiler sizsiniz.

Yazının devamı için –> Kına Gecesi Saç Modelleri

KINA GECESİ SAÇ MODELLERİ GALERİSİ;

Galerimiz de fotolar tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş yapabilirsiniz.

 

YARARLI BAĞLANTILAR:

KINA GECESİ SAÇ MODELLERİ

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yorumlar kapatıldı.