Okul Saç Modelleri 2018 ile farklı görünün!

Okul saç modelleri 2018

Bu yılın eğitim öğretim dönemi çok yakında başlıyor. Dönemin başlamasıyla, öğrencileri okul heyecanı sarıyor. Okullarda genellikle üniforma kullanıldığı için bize kalan sadece saçlarımız ve makyajımız oluyor. Okulda önemli bir davetteki kadar abartı saç modelleri kullanılamasa da saçlarımızı elimizden geldiğince hoş bir hale getirebiliriz.

Okula giderken saçımı nasıl yapmalıyım? şeklinde sizden gelen sorular üzerine sizler için sade ve hoş okula özel saç modellerini derledik. Okulun en havalı kızı olmayı hepimiz isteriz. Siz de aşağıdaki galerimizden en güzel saç modellerini beğenebilir ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Okul için Kısa Saç Modelleri;

Okullarda uzun saçlar genellikle daha az tercih edildiğinden; kısa saçlar daha popüler bir konumdadır. Aşağıdaki kısa saç modellerinden, özellikle pixie cut (prenses kesim) saç modellerinden beğenerek saçlarınızı o şekilde yapabilir ve çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Okul için Salaş saç modelleri;

Salaş saçlar okul için en ideal saç modellerinden biridir. Doğru bir salaş seçimiyle birlikte hem hoş hem de aşırı özendiğinizi belli etmeden çok güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Okul için Örgü saç modelleri;

Galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Saç galerilerimizden beğendiğiniz fotoğrafı yorum olarak bildirmeyi unutmayın.

 

Site anasayfası için –> Topuz saç modelleri

Bir Cevap Yazın