Sıla yeni saç rengi ve modeli 2019!

Sıla Gençoğlu: 1980 Doğumlu olan ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen şarkıcımızın saçları ve modeliyle herkesin dikkatini üzerine çekmeye başladı. Birçok usta şarkıcıya vokallik yapan ve sonralarda kendi yolunu çizen Sıla sesiyle de herkesin beğenisini topluyor. Geleceğin Sezen Aksu’su olarak görülen şarkıcımız şarkıları 7’den 70’e herkesin dilinden düşmüyor.

Son zamanlarda Ahmet Kural’la olan ilişkisi ve ayrılığı ile büyük ses getiren şarkıcımız saç rengi ve saç modelini birçok kez değiştirerek hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Görünen o ki depresyonun verdiği etkiyle yeni modeller ve tarz arayan şarkıcımızın her yaptığı renk ve model takdir görüyor. Bütün modelleri hakkıyla taşıyan şarkıcımızın saç renkleri ve saç modellerini sizler için derledik.

SILA SAÇ MODELLERİ

Sürekli tarz değiştiren ve kendine özgü saçlarıyla beğenilen güzel kadın kısa saç modellerinden pek vazgeçememektedir. Topuz modellerinden bir zamanlar kahkül modeline geçen ve  deneyen şarkıcımızın hızına yetişmekte zorlanıyoruz açıkçası. Kısa ve arkaya toplu saçlarından kolay kolay vazgeçemeyen şarkıcımızın fotoları aşağıda galerimizde mevcuttur.

SILA SAÇ RENKLERİ

Saç renginden her daim değişiklik yapan ve sıkılınca sürekli gidip saç rengi değiştiren şarkıcımız son zamanlarda sarı ve tonları saç renklerini tercih etmektedir. Ten rengi ve saçlarıyla muhteşem görünen Sıla fiziği ile de bunların hepsini çok iyi taşıdığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sitemizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır.

Topuzsacmodelleri.com‘un anasayfası için –> Topuz Saç Modelleri Anasayfa

Bir Cevap Yazın