Uzun Saç Modelleri 2019 Modası!

Son zamanların yeni trenleri arasında olan uzun saçlar bütün kadınların hayali. Son dönemlerde saç uzunlukları arasında epey bir fark açıldı. Bazı kadınlar baya kısa saç modellerine döndüler, kimileri de saçlarını uzatarak imrendirdiler. Bu saç uzunluk farkından dolayı farklı saç modelleri de trend oldu ve olmaya da devam ediyor.

uzun saç modelleri

Kısa saç modelleri için bir çok farklı saç kesim modelleri tercih edilirken uzun saçlar içinde farklı saç modelleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu saç modelleri yıllardır tercih edilen ve tercih edilecek trend olan saç modelleri. Örgüsünden topuzuna ,katlısına, kıvırcık saç modellerine kadar bir çok saç modeli mevcut. Bizde Uzun saçlarınız için tercih edebileceğiniz saç modellerini derledik. Bu saç modelleri geride bıraktığımız sene ve önümüzde ki uzun seneler boyunca trend olacak ve olmaya devam edecektir.

Bu saç modelleri;

Olarak daha uzunca bir liste devam eder gider. Önümüzde ki yılın trend olacak saç modelleri arasından sizlere seçtiğimiz bu saç modellerini hemen inceleyelim.

ÖNÜ UZUN ARKASI KISA SAÇ MODELLERİ;

Bu saç modeli bob saç modelinin biraz farklısıdır. Uzun saçlar için tercih edilenidir diyebiliriz. Asimetrik kesimi ile dikkatleri üzerine çeken bu saç modeli sizlere farklı bir hava katacaktır.

DALGALI SAÇ MODELLERİ;

Dalgalı saç modelleri yıllardır gelen süreçten en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer almaktadır. Hiç bir zaman popülaritesini kaybetmeyen bu saç modeli daha uzun yıllar tercih edilecektir. Dalgalı saç modelleri saç renklerini en iyi şekilde ortaya koyan ve kadınlara şıklık katan bir saç modelidir.

ÖRGÜ MODELLERİ;

Örgü modelleri uzun saç modelleriniz için tercih edebileceğiniz ideal saç modellerindendir. Özel günlerde yada sıradan günlerde her zaman her yere tercih edebilirsiniz.

TEPEDEN TOPUZ;

Tepeden topuz modeli davetlerde yada herhangi bir yerde şık görünmenizi ve dikkatleri üzerine toplamanızı sağlayacaktır. Bu saç modeli sizlere hem şıklık hemde gösteriş katacaktır. Bu saç modeli ülkemiz başta olmak üzere yurt dışında da çoğu ünlünün tercihidir.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

Dipnot:Galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.**

Bir Cevap Yazın