Yılbaşı Gecesi için Saç Modelleri 2018 yeni yıla farklı girin!

Özel gecelere her zaman özel saçlar gerekir. İster evde ister dışarıda isterse tamamen farklı bir yerde bu özel gece için kendinize özel bir saç modeli seçmediniz mi? Yılbaşı bizler için önemli bir gecedir. Saç modelinizi seçerken bu önemli geceye özgü saçlarınız sizleri şık ve gösterişli yapacaktır. Önemli olan tek şey havanın karanlık olacağı ve sizlerin dışarıda yada evde fark etmez nerede olduğunuz yüz şeklinize yakışacak saç modelinizi seçmeniz.

Uzun yıllardır tercih edilen saç modelleri arasında Topuz saçlar, Örgü saçlar, At kuyruğu saçlar, parlak düz saçlar ve mat dalgalı saçlardan birini tercih etmeniz olacaktır.

2018 YILBAŞI SAÇ MODELİ;

İlk olarak yılbaşını evde mi yoksa dışarıda mı geçireceğinize karar vermelisiniz çünkü her saç modelinin de kendine göre şık olduğu yerler mevcut. Buna karar verdikten sonra giyeceğiniz elbiseyi,kıyafeti seçmeniz önemli olacaktır. En son olarak saç modellerinize karar vermelisiniz.

Saç modelinizi seçerken yılbaşı gecesinde sürekli hareket halinde olacağınızı unutmamanız gerekmektedir. Saç örgü modelleri çok hareket edecekler için birebir saç modellerinden birisidir. Saç örgü modeli kolay kolay bozulmaz.

Şık ve modern bir görüntü istiyorsanız iri dalgalı saç modelleri sizler için ideal olacaktır. Tabi bozulma riskini de unutmamak lazım.

Yukarıda da dediğimiz gibi kimse saçlarının bozulmasıyla ilgilenmek istemez o özel gecede. Sizler de saçlarınızın bozulmayacağı ve rahat hareket edeceğiniz saç modellerinden birisini seçerseniz daha özgür olursunuz.

Eğer evde oturmaya karar verdiyseniz yada arkadaşlarınızla bir evde yılbaşı kutlayacaksanız maşa yardımıyla kıvırcık ve dalgalı saç modellerinden birisini seçebilirsiniz.

Yukarıda galerimizde fotolar tam boyutta gösterim yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

 

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın