2019 erkek modası ve saç modelleri karşınızda!

Görünümünüzü değiştirmek ve modaya uyum sağlamak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Sizlere bu yazımızda yepyeni saç modelleriyle modayı nasıl takip edeceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Erkek saç modelleri 2018-2019

Modern saç kesimleri, farklı uzunluklarda saçlar, klasik kesimler ve birçok saç ile ilgili her şey içeriğimiz de mevcut. Son zamanlarda en çok tutulan saçlar kısa ve uzun saç modelleri. Erkekler ya 3 numara ve türevleri saçları yada uzun saç modellerini tercih etmektedirler. Genel olarak moda haftlarında saç uzunlukları ve eğilimler uzun tutuluyor olup kısa saç modellerini pek tanıtmadılar.. Bir zamanların furyası olan ve hala trendlerden inmeyen bu kısa saç modellerinin bizler hızlı biteceğini düşünmüyoruz. Kısa saç modellerinin erkekler için ayrı bir havası vardır. Yapımı kolay olup, temiz bakılır.

2018-2019 ERKEK SAÇ MODELLERİ

 

YANLARI KISA ÜSTÜ UZUN SAÇ MODELİ

En çok tercih edilen saç modellerinden olan bu saç modelini yanları 3 numara ayarında kısalttırılıp üstler uzun şekilde bırakılarak bir kesim sağlanıyor. Bu kesimde saçların üzeri dalgalı, dağınık yada fönlü olarak tercih ediliyor. Bizim tercihimiz dondurucu sprey,wax vb. yardımıyla dağınık kalması tarafında.

modern saç kesimi erkek

MODERN SAÇ KESİMİ

Bu saç kesimi yanları kısa üstü uzun saç modeline benziyor olup tek fark saçların arkaya doğru taranması ve dondurulması yardımıyla oluşuyor.

saç kesimleri erkek

YAN TARAFINDA AZICIK BIRAKILMIŞ SAÇLAR

Bu saç modeli yan tarafında bir kısım saçların kesimde azaltılmasıyla olmuş bir saç modelidir. Bu saç modeli yine yukarıda belirttiğimiz gibi yanları kısa olarak tasarlanmış. Fakat saç ayrım kısmından bir miktar bırakılmış saçlardır. Bu saçları ayrım yerinden ustura ile arkaya doğru bir kesik ile tercih edebilirsiniz. Aşağıda galerimizde zaten bu görseli görüyorsunuz.

erkek saç modeli

UZUN SAÇ MODELLERİ

Uzun saçlar zaten zamanından beridir trend olan saç modelleridir. Son zamanlarda televizyon ekranlarında da ünlülerin çoğu saçlarını uzatmaktadırlar. Yeni yılın trendi olan bu saç modelini daha uzun yıllar göreceğiz. Sadece yapmanız gereken bir miktar sabretmeniz. Saçların uzaması zaman alır ve o süreçte saçlarınız bakım ister bu bakımı yapabilirim derseniz hiç düşünmeden bu saç modelini tercih etmenizi öneririz.

saç modelleri 2018

KISA SAÇ MODELLERİ

Kısa saç modellerinde erkeklerin aklına gelen saçlardan biri 3 numara saç modelidir. Bu saç modeli öyle bir modeldir ki zor tercih edilir. Zor vazgeçilir bir modeldir. Durum öyle olunca sizlerde bu saç modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizler için aşağıya kısa saç modelleri kategorisini bırakıyorum. Daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar oradan erişebilirler.

–>Erkek Kısa saç modelleri 

kısa saç modelleri

Sitemizde fotolar üzerine dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. Aşağıya foto galerisini ekledim uzun uzun detaylıca inceleyebilirsiniz.

 ERKEK SAÇ KESİMLERİ

 

düz erkek saçları

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Erkek saç modelleri 2018-2019

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

2019 erkek modası ve saç modelleri karşınızda!” için bir yorum

 • Mayıs 17, 2019 tarihinde, saat 9:09 am
  Permalink

  Hi savings lover!

  What can you buy online? Yes, almost everything! So, for everything you can get a significant percentage of cashback from our service!

  Our regular users know that using a cashback service cashback service you can not only profitably buy clothes and equipment, but also save money on purchases of household chemicals, cosmetics and the mass of other categories of goods. And with us you can get a cashback with each order of your favorite food!

  We are constantly expanding our list of partners among online stores, choosing the most popular of them, so that you don’t have to limit yourself to choosing!

  Choose from thousands of brands and a million products of various categories! And, of course, get cashback from each order! Visit our website right now and reduce your spending on purchases!

  Save up to 40% from each purchase !. Use cashback service cashback services. Introducing the largest cashback service cashback service in the world!
  – 2078 popular online cashback stores
  – 969 stores with increased cashback
  Today, bank cards are not only a way to store money and non-cash payments, but also a very interesting financial instrument, opening a number of convenient and profitable functions for their owners.
  Cashback has become a favorite subject in many of the features of related cards.
  Fast cash withdrawal in a convenient way! http://bit.ly/2VYijaH

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir