5 numara erkek saç kesimi ve modelleri sana çok yakışacak!

Biz erkekler kısa saç modellerine bir kez alıştık mı bir daha kolay kolay vazgeçemeyiz. Kısa saç modelleri kullanışlı ve rahat saç stilleridir. Günümüzde kadınlarında erkekler gibi kısa saç modelleri tercih ettiğini görmekteyiz. Peki 5 numara saç modeli nasıl olur? Bu sorunun cevabını ararken bir yandan da bu saç stilinin nasıl olduğunu biraz anlatalım.

Erkek 5 numara kısa saç

 

5 numara saç stili sizlere daha erkeksi bir kava katan saç modelleri arasında yer almaktadır. Kirli yada uzun sakallar ile tercih edildiğinde yaşça daha büyük,olgun, gösteren saçlardır. Kişiyi daha erkeksi bir hale sokan bu saç modelini denemediyseniz denemeniz için gereken her şeyi anlatıp göstereceğiz.

5 NUMARA SAÇ MODELLERİ;

Klasik bir saç modeli olan 5 numara saç modeli herkes tarafından tercih edilebilen bir saç modelidir. Rahatça tercih edeceğiniz bu saç modeli bana yakışır mı diye sorarsanız şöyle anlatalım. Bu saç modeli özünde herkese yakışan saç modelleri arasındadır. Kısa saç modeli rahatlığının yanında şu yavaştan soğuyan havalarda saçlarınızın bozulma derdi olmadan rahatça şapka, bere, kapüşon takmanıza olanak sağlar.

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

Erkek 5 numara kısa saç

5 NUMARA SAÇ KİME YAKIŞIR?

Bu saç modelini tercih ederken kafa şeklinize önem vermenizi tavsiye ederiz. Yuvarlak ve oval bir kafa yapısına sahip erkeklere daha çok yakışan bu saç modelini çıkıntılı bir kafa yapısına sahip erkeklere pek tavsiye etmiyoruz. Bu tabii ki sizlerin isteğine kalmış bir durum, buna asla karışmayız. Naçizane tavsiyemiz bu yöndedir. Sizler kendi kafa yapılarınızı daha iyi bildiğiniz için biz ne dersek önemsiz. Sizler kendinize yakıştıyor yada yakışacağını düşünüyorsanız hiç beklemeyin yaptırın.

Erkek 5 numara kısa saç

5 NUMARA KESİM SAÇ DÖKÜLMESİNE İYİ GELİR Mİ?

Erkeklerin başlıca problemleri arasında olan saç dökülmesi sorunu saçlar 5 numara saç kesimiyle düzelir mi? Bu sorunun cevabı kısmen evet olacaktır. Saç dökülmesi probleminin neden kaynaklı olduğunu öğrendiğinizde bu sorunuz daha anlamlı olacaktır. Saç dökülmesi genetik olarak yada saçların kök ile iletişimi kesilmesinden dolayı (vücutta belli eksiklikler) meydana gelmektedir. Kısa saç modelleri her zaman saç dökülmesini durdurur gibi bir algı yanlış olur. Fakat kısa saçların kökten saç ucuna kadar beslenmesi daha rahat olacağı için biraz daha azalacağını düşünüyoruz. En azından dökülmeyi bir süre erteleyeceğini.

Erkek 5 numara kısa saç

Sitemizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. 

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Erkek saç modelleri için –> Erkek Saç Kesimleri

Bir Cevap Yazın