Bade İşçil saç modelleri ve saç rengi ile pırıldıyor!

Bade İşçil: 1983 doğumlu oyuncumuz Mahsun Kırmızıgül’ün Barış Manço’nun cenazesinden keşfettiği bu güzel oyuncumuzun oyunculuk kariyeri Evlere Şenlik adlı programında ekranlar karşısına geçerek başlamıştır. Tabi sonrasında şöhret basamaklarını hızla tırmanan oyuncumuz Gülpare , Metropol Cafe , Ezel ve Kuzey Güney gibi büyük yapımlarda rol almıştır. Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterine hayat veren oyuncumuz Banu Sinaner karakterine hayat vermiştir. Son zamanların en çok konuşulan yapımları arasında olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde boy gösteren Bade İşçil dizide Pelin karakterine hayat vermektedir.

Bade İşçil saç

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde gerek oyunculuğu gerek güzelliği ile dillerden düşmeyen oyuncumuzun saç modelleri ve saç rengi de en çok konuşulan konular arasında ilk sırada yer alıyor. Aşağıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntülenmektedir.

BADE İŞÇİL SAÇ RENGİ;

Oyuncumuz saç rengi olarak sarı tonlarını tercih etmektedir. Işık farkından dolayı sürekli saç renginde farklılık gösteren oyuncumuzun saç rengi vanilya sarısıdır. Bazı yerlerde platin sarı gibi de durmaktadır.

Bade İşçil saç

Bade İşçil saç

Bade İşçil saç

Bade İşçil saç

BADE İŞÇİL SAÇ MODELLERİ;

Bir zamanlar kısa saç modellerini tercih eden oyuncumuz Ufak Tefek Cinayetler dizisinde uzun saçları tercih etmektedir. Dalgalı , röfleli saç modellerini sıklıkla tercih eden oyuncumuza bütün saç modellerinin çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kendine özgü bir tarzı var.

Bade İşçil saç

Bade İşçil saç

Bade İşçil saç

Bade İşçil saç

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın