Balyaj Saç Renkleri & Modelleri!

Balyaj; saçların doğal renginin korunarak yapılması işlemine denir. Temel olayı saçların uçlarına ve boylarına farklı renklerde yogunluk uygulanmasıdır. Saçın tonlarından birisi olmasına gerek yoktur. Dışarıdan tamamen farklı renklerle de balyaj yapılmaktadır.

Balyaj saç renkleri

Balyaj daha çok saçların gölgelendirilmesinin biraz daha gelişmiş halidir. Ombreden ayıran farkı da odur. Ombrede iki renk arasında net bir solma çizgisi oluşturulmaktadır ancak balyajda bu yoktur. Ombre de uçlara doğru daha açık renk geçişi olmaktadır.

Balyaj bir aralar popülaritesini kaybeder gibi olsa da tekrardan son zamanlarda hızla tercih edilen saç modeli ve saç rengi oldu. Genel olarak balyaj her saç modeline uyum sağladığı için önemli olan rengidir.

BALYAJ SAÇ RENKLERİ 2019

Balyaj da en çok tercih edilen saç renkleri;

  • Karamel
  • Çikolata
  • Kahverengi 
  • Sarı ve tonları
  • Mor 
  • Kırmızı

ve cesareti olan kadınlarımıza marjinal daha birçok renk. Biz sizler için genel olarak en çok tercih edilen ve edilecek olan saç renklerini derledik. Artık renginizi seçmek tamamen sizin isteğinize kalmıştır.

BALYAJ SAÇ MODELLERİ 2019

Balyajın genel olarak bir saç modeli yoktur. Her saça uygulanabilir. Kısa saç modellerine, uzun saç modeline geriye kalan bütün saç modellerine yakışır. Önemli olan saçların bağlı olmaması ve saç renginin kendini göstermesidir. Son yıllarda kısa saçların hızla moda olmasıyla saç modelleri olarak bob ve lob saç modellerinde de çokça tercih edilmektedir.

Genel olarak uzun saçlara sahipseniz dalgalı saç modelleri ile çok yakıştığını söyleyebiliriz. Balyaj kendini en güzel öyle göstermektedir.

Yukarıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın