Küllü saç rengi ile 2018 modası burada!

2018-2019 yılının trend saç rengi küllü saçlardır. Yıllardır tercih edilen bu model popülerliğini yitirmemiş ve hala en çok tercih edilen saç rengi haline gelmiştir. Değişiklik yapmak isteyen kadınların küllü saç rengini tavsiye ederiz. Şunu da unutmadan söyleyelim ki en önemlisi ten renginizdir.

Küllü saç renkleri modası

Küllü sarı saç rengine ulaşmak için –> Küllü Sarı Saç Renkleri Modası.

Cilt alt tonlarından en çok soğuk alt tonuna yakışan küllü sarı saç rengi herkesin hayranlıkla baktığı saç renkleri arasında yer almaktadır. Modern bir görünüm sağlayan küllü saç rengi Kahküllü saç ve bob saçlarla daha bir harikulade görünüm sağlamaktadır. Gri ve sarı arası olan daha çok griye yakın bu saç rengi son zamanların en çok tercih edilen, kadınların yaptırmak isteyip de cesaret edemediği saç renkleri arasında yer almaktadır.

Cilt alt tonunuzu öğrenmek için –> Cilt Alt Tonları ve Modeller.

Sizler ten renginiz doğrultusunda kendinize yakışacak olan rengi galerimizden bulabilirsiniz. Galerimizde fotolar tam boyutta gösterim sağlamaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar geçiş sağlayabilirsiniz.

KÜLLÜ SAÇ RENGİ;

Galerimizde üzerine dokunduğunuzda/tıkladığımızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi yorum aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Gri tonları saç rengine ulaşmak için–> Gri Saç Rengi ve Tonları.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın