Bayrama özel saç modelleri ile Yapılışları!

Bayramlar olmazsa olmazlarımızdır! Bayramlar da saç modelleri ve kıyafet kombini yapmak kolay değildir. Şehir dışından akraba ziyareti olur. Sizler şehir dışında çıkmak istersiniz ama nasıl bir saç modeli yapacağınıza karar veremezsiniz. Bayramların artık iyice yaz mevsime gelmesiyle sıcak havalarla beraber saç modeline karar vermek o kadar kolay olmuyor. Kurban bayramının yaklaştığı şu günlerde sizlere en iyi bayram saç modellerini derledik.

TOPUZ SAÇ MODELLERİ 

Topuz saç modelleri vazgeçilmezimizdir! Topuz saç modeli yapılışı kolay ve görünüşü ile bir o kadar şık bir saç modelidir. Bütün kıyafetlerle uyum sağlayan bu saç modeli sizleri yormadan düşündürmeden şıklık yarışından ilk sıraya alacaktır. Peki topuz saç modellerini nasıl yaparım diyorsanız hemen anlatalım. Topuz saç modeli çocukluğumuzdan beri bildiğimiz ve tercih ettiğimiz saç modellerinden birisidir. Yapmayı bilmeyen yoktur diye düşünüyorum.

SAÇ ÖRGÜ MODELLERİ

Şık ve gösterişli yapısıyla insanların dikkatini çeken bu model bayramda sizleri ayrıcalıklı gösterecektir. Örgü modellerim yapımı olarak çok basittir. Kendiniz veya bir arkadaşınız yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Örgü saç modelleri birçok seçenekten oluşmaktadır. Balıksırtı, Dağınık örgü, Kıvırcık örgü, Kroşe örgü olarak karşımıza çıkar genelde.

DALGALI SAÇ MODELLERİ 

Dalgalı saç modelleri hepimizin isteyip ulaşamadığı kimilerimizin doğuştan şanslı olduğu saç modellerinden birisidir. Yıllardır çokça tercih edilen bu modeli yapmak o kadar da zor değil. Bayramda kıyafetlerinizle en güzel kombini dalgalı saçlar ile yapabilirsiniz. Dalgalı saç modelleri yapısı olarak saç rengini öne çıkarmakta ve göz alıcı bir şekilde sizi yansıtmaktadır.

DAĞINIK TOPUZ SAÇ MODELLERİ 

Topuz saç modellerinin bir kolu olarak trend olan dağınık topuz saç modelleri bu yıl oldukça trend. Dağınık topuz saç modelleri ile birlikte bayramda salaş ve bir o kadar da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hızlı ve kolay yapılmasıyla ve zarif görünüşüyle mükemmel bir görünüş elde edebilirsiniz. Nihai sonuç sizi iyi hissettirecek.

RETRO SAÇ MODELLERİ

Estetik havasıyla, kadınlara çekici hava katmasıyla, gizem katan ruhuyla bu Retro saçlar; günümüzde herkesin klişe tarzı saçlar kullandığı şu dönemde havanızı değiştirecek ve farklılığınızı ortaya çıkaracak. Eğer sizde klişelerden sıkılıp klasik karışımı olan bu modeli yapmak istiyorsanız hiç beklemeyin. Retro saç modeli son zamanlarda hızla popülaritesini arttırmış olup hızla en çok tercih edilen modelleri arasında yerini almıştır.

RAHAT SAÇ MODELLERİ

Şu sıcak havalardan bunalıp rahat bir saç modeli ile bayramı karşılamak istiyorsanız bu saç modeli tam size göre! Rahat bir saç modeli ile serin serin terlemeden dolaşmayı ve bayramda mutlu mutlu gezmeyi hepimiz isteriz. Her rahatlığından bir sıkıntısı var ki kısa saçlarınız varsa rahatsınız. Kısa saçlar her zaman şıklık ve rahatlık katar ama olsun saçlarım uzun ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız Topuz saç modellerini öneririm.  Rahat saç modelleri ile gününüz serin bayramınız şeker tadında olsun.

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Bir Cevap Yazın