Bayramda Nasıl Saçlar Tercih Edilmeli?

2017 yılı ramazan aylarının sonlarına doğru ilerlerken bir yandan da aklımızda bayram alışverişi,kıyafetler,takılar ve saç modelleri var. Kimilerimiz akraba ziyaretleri yaparken kimilerimizde tatilde havuz kenarlarında sahillerde olacaktır. Tabi bu planlamayı yaparken en önemli detay olan saçlarımız için ve sizin için bu albümü oluşturduk.


Bayramlar bizler için mutluluk kaynağıdır. Hepimiz bayramları bekleriz en güzel biz olmak isteriz , en iyi kıyafetler bizde olsun isteriz fakat en çok saçlarımızla dikkatleri üzerimize toplamak isteriz çünkü biz kadınların en ilgi ve dikkat çekici yerleri muhakkak saçlardır.
Siz bayram yaparken saçlarınız da bayram yapsın. İşte bu bayram sizlere seçtiğimiz topuzlu, örgülü ve birbirinden farklı şık saç modelleri arasından kendinize en çok yakışacak olanı seçerek bayramın her gününü farklı geçirebiliriz.

SAÇ MODELLERİ GALERİMİZ 

*Dalgalı saç modeli en rahat kullanımı ile yine bu yılın trendleri arasında görünüyor. Çok uğraşmak ve vakit kaybetmek istemiyorum diyorsanız dalgalı dağınık modeli tercih edebilirsiniz.

*Bu yılın en trend saçlarından biri olan ense topuzu da bu bayram tercihleriniz olabilir.Ense topuzundan ayrı tabi ki de hepimizin bildiği standart topuz modeli. Bu modelin çok seçeneği olsa da  biz yine de ense topuzunu öneririz.

*Balık sırtı örgü yıllardır süregelen saç modelleri arasındadır. Bayramda bu yıllardır süregelen döngüyü bozmadan balık sırtını da tercih edebilirsiniz..

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Bir Cevap Yazın