Topuz yaparken uygulayabileceğiniz farklı tarzlar.

Topuz saç modelleri yıllardır en çok tercih edilen saç modelleri arasındadır. İnsanlar topuz saç modellerini rahatlık ve şıklık olarak sürekli tercih etmektedirler.

Topuz saç modeli; acil gitmeniz gerektiğinde yada işe yetişmeniz gerektiğinde her zaman yapılışı kolay ve şık olacaktır. Okul saç modelinizi yaparken bile topuz saç modellerini tercih edebilirsiniz. Sadece acil olarak düşünmemek lazım. Topuz saç modellerini gelin adayları dahi tercih etmektedir. Topuz saçlar kullanış olarak rahat ve yıllardır trenddir.

Topuz Modelleri

Topuz saç modeli sadece topuz olarak değil yeni trendlerle birçok türü çıkmıştır. Trend olan ve popülerliğini kaybetmeyecek olan bir başka topuz modeli ise Dağınık Topuzlardır. Kadınlarımız son zamanlar da dağınık topuzlarla rahat ve bir o kadar harikulade bir görünüm sağlamaktadırlar.

TOPUZ MODEL ÖNERİLERİ 2018

Aşağıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenebilmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

Yukarıda ki galerimizde son yıllarda en çok tercih edilen ve popülerliğini daha uzun yıllar kaybetmeyecek Topuz saç modelleri yer almaktadır. Enseden Topuz, Dağınık Topuz ve Tepeden yani Yüksek Topuz saç modelleri yıllardır tercih edilmektedir.

Dağınık Topuz saç modeli;

Hızlı ve kolay yapılışı ve zarif görünüşü ile mükemmel bir görünüş elde edebilirsiniz. Nasıl yapmak istediğiniz sizin becerinize ve zevkinize bağlıdır.

Ense Topuzu saç modeli;

Son yıllarda moda olan ense topuzu durgun ve duru bir hava katmaktadır. Kadının doğal güzelliğiyle etkileyici görünümünü elde etmek için en çok ense topuzu saç stilleri tercih ediliyor. Daha uzun yıllarda tercih edileceğe benziyor.

Tepeden Yüksek Topuz saç modeli;

Yüksek topuz saç modeli düğün kına ve nişanların vazgeçilmez saç modelidir. Son yıllarda gündelik hayatta iş kadınları rahat edebilmek ve kolay çalışabilmek için çokça tercih etmektedir. Bozulmadan özgün yapısıyla son zamanların tercih edilen saç modelidir.

 

Site Ana sayfası için tıklayın –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın