Deren Talu Saç Modelleri ile göz kamaştırdı!

Deren Talu; Defne Samyeli’nin sürekli eleştiri yağmuruna tuttuğu biricik kızı bu aralar gündemden hiç inmiyor. Estetik yaptırdığı iddaları ve İnstagram da paylaştığı fotolarla olay yaratan güzel, gencecik yaşta rekor kırıyor. 1997 Doğumlu olan yarı model olan bu isim bazı defilelerde boy gösterdiği oldu.

Annesinin bakışlarının mimiksiz olmasından sürekli eleştirdiği kızı annesinin dediğinin tersine sosyal medyada rekor üzerine rekor kırmaktadır. Kimi zaman attığı fotolarla gündeme oturan Deren Talu seksi pozlarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Gerek güzelliğiyle gerekse fiziğiyle adeta annesini geride bırakarak şöhret merdivenlerini adım adım tırmanıyor. Yakın zamanda birçok projede yer alması da bekleniyor.

Güzelliğini annesinden alan genç bayan saçları konusunda da bir o kadar hassas davranıyor. Doğal saç rengiyle ,dalgalı saçlarıyla da her zaman bir adım önde gidiyor.

DEREN TALU SAÇ MODELLERİ

Kumral renk saçları ile arada bir ıslak saç modelleriyle karşımıza çıkan Deren Talu’nun saç modellerini sizler için derledik.

Aşağı da galerimizde Deren Talu saç modellerini tam boyutta görebilirsiniz.

Yorumlarınız bizler için çok değerlidir. Lütfen beğendiğiniz modelleri bizlere yorum aracılığıyla bildiriniz.

BENSU

Topuzsacmodelleri.com

Bir Cevap Yazın