Kahküllerim Nasıl Olmalı?

Kahküllü saç modelleri de hiçbir zaman vazgeçilmeyen kısa saçlardan biridir.Bildiğimiz gibi kahküllü saç modellerinin kullanımı pek kolay değil. Bu zorluğa değer mi bizce kesinlikle değer. Şuan değmeyeceğini düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz yazımızı gördükten değeceğine sonra sizde kanaat getireceksiniz.

 

Kahküllü modeller özellikle yaz aylarında biraz canınızı sıkabilir. Sıcak ve nemin üstüne bir de kahkül eklenince alnınıza yapışan saçlarınız bunalmanıza sebep olur.
Kahkül herkese yakışmaz. Kahkül saç modelini seçerken yüz yapısını ve şeklini dikkate almak gerekir. Alın yapısı dar ve basık olan kişilerde kahkülün, istenilen ifadeyi yansıtmama olasılığı yüksektir. Buna dikkat etmek lazım.

Kahkül her yüz tipine gitmese de hiç kuşkusuz kısa saça en çok yakışan saç stilidir. Bu saç stili gün içinde sizi uğraştırmaz ve size büyük kolaylık sağlar. Kısa kahküller farklı görünmekle beraber kaşlarınızı ön plana çıkararak sizi hoş bir görünüme kavuşturacaktır..
Düz net anlaşılabilir geometrik şekillerde kahküller 2017’nin en trend modası olmuştur.

KAHKÜL SAÇ MODELLERİ GALERİSİ

Galerimiz de fotolar tam boyutta incelenebilir olup, fotolar arası geçiş yapabilirsiniz. Aşağıda ki yararlı bağantılar kısmında yüz şeklinize uygun kahkül saç modelleri yazımıza ulaşabilirsiniz.

YARARLI BAĞLANTILAR:

Kahkül Saç Modelleri hangi yüze yakışır?

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Bir Cevap Yazın