Derya Karadaş Saç Modelleri ve Saç Rengi!

Bugün ki yazımızda ünlü oyuncu Derya Karadaş’ın saç rengi ve modeli ile alakalı sizlere bilgi vereceğiz , ama onun öncesin de herkesin merak ettiği son yılların parlayan yıldızı oyuncumuzu gelin hep beraber tanıyalım. Derya Karadaş, Türk kökenli bir oyuncudur. 4 mayıs 1981 doğumlu oyuncumuz 38 yaşında ve boğa burcu olan Kürt ve Alevi kökenlidir. 3 kız kardeştir. Ailesi 1980 yılında İstanbul’a taşınana kadar Bingöl’de yaşamışlardır. Ünlü oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında öğrenim görmüştür ve hala ara ara aynı yerde eğitmenlik yapmaktadır. 2007 yılında mezun olduktan sonra,”Gemilerde Talim Var” adlı dizi ile oyunculuğa başlamış ve Bana Bunlarla Gel, Kurtlar Vadisi Terör ve Şen Yuva isimli dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Ünlü oyuncu Yalan dünya adlı dizide Zerrin karakterine hayat vererek hayatımıza giriş yapmıştır.Ünlü oyuncu Derya Karadaş uzun süre beraber olduğu Haki Biçici ile hayatını birleştirmiştir.

DERYA KARADAŞ SAÇ RENGİ

Ünlü oyuncu saçlarını genelde doğal renginde koyu kahve yani koyu kestane saç rengine sahiptir.Safiye karadaş saç modelleri ve saç rengi

Safiye karadaş saç modelleri ve saç rengi

DERYA KARADAŞ SAÇ MODELLERİ

Saç modelleri olarak doğal kıvırını bozmadan kullansa da zaman zaman rolleri gereği sarı renkte ve farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır.

 

Safiye karadaş saç modelleri ve saç rengi

Safiye karadaş saç modelleri ve saç rengi

Safiye karadaş saç modelleri ve saç rengi

Yorumlar kapatıldı.