Dilay Korkmaz Saç Rengi ve Saç Modelleri burada!

Ekranların başarılı ve güzel sunucusu Dilay Korkmaz şu sıralar hayatımıza magazin d sunuculuğu yaparak girmektedir. Yazımızda başarılı ve güzel sunucunun saç rengi ve modeliyle alakalı bilgi vermeden önce dilerseniz kendisini yakından tanıyalım.1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen 29 yaşındaki Dilay Korkmaz, Ankara Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun oldu.Ünlü sunucunun boyu 182 cm, kilo ‘su ise 65 kg’dır.

2010 yılında Miss Turkey’e katılmış ve yarışmada dördüncü olmuştur. Bu yarışma ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 aday arasından ilk 15’e girerek güzelliğini bir kez daha bizlere kanıtlamıştır.Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde diksiyon derslerine katılan güzel sunucu oyunculuk yeteneğini ise 2017 yılında çekimleri tamamlanan “Karımı Gördünüz mü?” isimli sinema filminde bizlere sunmuştur.Dilay Korkmaz, daha önce Star TV’de yayınlanan Star Life programının sunuculuğunu yapmıştır.O zamanlar Demet Akalın ‘ın attığı bir tweet ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Şuan ekranlarda kanal d magazin programını sunmaktadır.

Dilay Korkmaz’ın Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ünlü sunucu’ nun saçları platin sarısı rengindedir. Önceleri saçlarını uzun kullanan güzel sunucu yeni modaya ayak uydurarak saçlarını lob kesim kestirmiş. Güzel sunucuya bu kesim feminen ve bir o kadar cool bir hava kattığından dolayı kendisini seçimlerinden dolayı tebrik ediyoruz.

Yorumlar kapatıldı.