Düğünde güzel bir cilt için ne yapmalı?

Bir kadının en güzel günlerinden birisidir düğün günü. Bütün gelinlerimiz düğününde şık ve gösterişli olmak ister. Bu özel gün onlar için paha biçilemeyecek kadar değerlidir. Düğünler unutulmaz anılardır. Her gelin düğün saç modelinin ve o günün unutulmasını istemez. Gelinliğiyle saçlarının bir bütün olmasını ister. Ama saç modellerinin yanında cilt içinde bir şeyler yapmak gerekir.

Gelinlerimizin muhteşem, şık ve kusursuz görünmelerini sağlayacak adımları sizler için derledik.

SAÇ BAKIMI

Saçlar hepimiz için en önemli, gelinler için daha önemli dikkat çeken parçasıdır. Her gelin, gelinliğine uygun saç modeli seçmek ister. Hangi model olursa olsun saçların gür ve parlak olmasını ister. Saçların gür ve parlak olması için düğünden 1-2 ay öncesinde saçlarınıza özel bir bakım düşünmelisiniz. Saç bakımında tıbbi yöntemler olduğu gibi kendinizin yapabileceği vitamin bakım kürleri mevcuttur. Vitamin kürleri ile birlikte yapılan bakımlarda saçlarınız gür ve ışıltılı duracaktır.

DÜĞÜN SAÇ MODELLERİ için tıklayınız.

 

CİLT BAKIMI

Her ne kadar düğün günleri kuaförlerimiz kusursuz bir makyaj yapsa da ertesi gün uyandığınız da gelinlerimiz pürüzsüz bir cilt ister. Günümüz de evlenme yaşları 30’lu yaşlara geldiği için şimdiki gelinler pürüzsüz bir cilt istemektedirler. Kırışıksız, lekesiz bir cilt istiyorlar. Peki bunun için ne yapabilirsiniz; parlak bir cilt için birçok seçenek mevcuttur.

Tıbbi lazer uygulaması olduğu gibi kendiniz yapabileceğiniz maskeler, peelingler mevcuttur. Bunları düğününüzden birkaç ay öncesi yapmanız yeterli olacaktır. Şunu unutmayın ki: Sadece bunu yüzünüz için planlamayın. Gelinliğiniz de dekolte mevcut ise sırt ve boyun kısmını unutmayın.

YARARLI BAĞLANTILAR: 

Cilt bakımı nasıl yapılır, nasıl olmalı püf noktaları!

 

MAKYAJ

Düğün günü en önemli gününüz olduğu için makyajınız da çok önemlidir. Dudaklar ve gözleriniz en önemli bölümdür. Gülüşünüzü öne çıkaracak makyaj sizin için en güzeli olacaktır. İnsan en çok gözleri ve dudaklarıyla gülümsediği için makyajınız da gözlerine ve dudaklarınıza özel makyaj yaptırın ve öne çıkarttırın. Fotoğraflar da dikkat çeken noktalar gözleriniz ve dudaklarınız olacağı için daha şık ve görüneceksiniz. Kuaförünüze göz altı torbalarınızı kapattırın ve dudaklarınızla gözlerinizle taze bir görüntü sağlayarak gülüşünüzü göz alıcı yapın!

Makyaj Teknikleri için lütfen tıklayınız.

 

YARARLI BAĞLANTILAR:

Düğün saç modelleri ile en yeni trendler!

2017 DÜĞÜN SAÇ MODELLERİ

 

TOPUZSACMODELLERİ.COM

 

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın