Ecem Uzun Saç Rengi ve Modelleri

Ecem Uzun; 1992 doğumlu oyuncumuz Aliye dizisiyle hayatımıza giriş yapmış olup Küçük Sırlar dizisiyle ekranlarımızda taht kurmuştur. Küçük Sırlar dizisinde Meriç karakterine hayat veren Ecem Uzun son zamanlar da yayın hayatına yeni başlayan Jet Sosyete dizisinde tekrar ekranların karşısına geçmiştir. Jet Sosyete dizisinde Alara Çıkrıkçıoğlu Karakterine hayat veren güzel oyuncumuz son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Boran Kuzum’unda sevgilisi olan Ecem Uzun güzelliği ve oyunculuğunun dışında saç rengi ve modelleri ile çok konuşulanlar arasında. Bizde sizler için güzel oyuncumuzun saç rengini ve saç modellerini derledik.

ECEM UZUN SAÇ RENGİ;

Küllü Sarı saç rengini tercih eden oyuncumuz uzun zamandır bu saç renginden vazgeçmedi. Beyaz tenine uygun bir saç rengi tercih eden Ecem Uzun Küllü sarı saç rengini daha uzun süre tercih edeceğe benziyor.

ECEM UZUN SAÇ MODELLERİ;

Saç modelleri olarak daha çok dalgalı ve örgülü saç modellerini tercih etmektedir. Kıvırcık saç modellerini de tercih ettiği zamanlar olmaktadır.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın