Gelinlik Saç Modelleri ve Makyajları 2019 Önerileri!

Düğünler her genç kadının hayalidir. İnsanların hayatında bir kez olacak olan düğünler özellikle kadınlar için önem arz eder. Bu önem düğün gününde herkesin gözleri gelinin üzerinden olacağı için o gün farklı görünmek isterler. Sonuçta insanın başına bir kez gelen bir olay. Ömür boyu bakılacak olan o fotoğraflarda kimse saçları dağılmış yada kötü olmuş olsun istemez. O yüzden gelinlerimiz saçlarına daha ayrı bir önem verir.

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelinlerimiz saçlarını her zaman kuaförlerde yaptırırlar. Genellikle düğün günü sabahta kuaföre gidilir ve düğün saatine kadar saç modeli yapılır gelinlik giydirilir, kusursuz bir makyaj yapılır. Genellikle kuaförler kendileri tercih ederler yada sizin istediğiniz modelleri kendilerince profesyonel eller uyarlayarak ortaya muazzam bir görüntü çıkarırlar.

Sizler kendiniz kuaförden önce bir saç modeli arayışına girdiyseniz o zaman yavaştan sizler için derlediğimiz gelinlik saç modellerine geçelim.

GELİNLİK ve GELİN SAÇ MODELLERİ

Gelinlik saç modellerinizi tercih etmeden önce sizlere ufak ama önemli tüyolardan bahsedelim birazcık. Saç modelinizi seçmeden önce mutlaka gelinliğinizi almış olmanız gerekmektedir. Nasıl bir gelinlik giyeceğinize karar verdikten sonra saç modelinizi seçmek sizler için daha güzel olacaktır. Son yıllarda ve moda haftalarında en çok tercih edilen gelinlik saç modelleri;

  • Taçlı Gelin Saçı Modelleri
  • Gelin Topuzu Modelleri
  • Tokalı Gelin Saçı
  • At Kuyruğu Saç Modelleri
  • Çiçekli-tüylü tokalı Saç Modelleri

Bunlar ve daha fazlasından oluşmaktadır. Yavaş yavaş bu modelleri incelemeye geçmeden önce tekrardan hatırlatalım ki giyeceğiniz gelinlik halter gibi bir yakaya sahipse at kuyruğu gibi bir model, straplez yada askılı bir yakaya sahipse omuzlar açık olacak şekilde bir saç modeli tercih edebilirsiniz.


İlginizi çekebilir → Taçlı gelin Saçı Modelleri


Taçlı gelin saçı modelleri sizler için daha önce derlemiştik. İsterseniz oraya bir bakıp buraya geri dönebilirsiniz.

 

gelinler için saç modelleri

 

 

 

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri 2018

Aşağıda ve yukarıda gördüğünüz modeller bu sene gelinlerimiz için bir ilham kaynağı olacaktır.

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

 

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

 

 

 

Bu saç modellerinden birini seçtikten sonraki diğer adım güzel bir aksesuar seçimi olacaktır. Aksesuarınızı seçtikten sonra makyaj tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.


İlginizi çekebilirGelin Başı Saç Modelleri 2018


GELİNLİK MAKYAJ TERCİHLERİ

Gelinlik makyaj tercihlerinizi yaparken mutlaka yüz tipinize uygun bir makyaj tercihi yapmalısınız. Dikkati nerenize çekmek istiyorsanız örneğin gözleriniz ise far ve yukarıya doğru eyeliner ile kolaylıkla gözlerinizi ön plana çıkabilirsiniz. Bir diğer hususta dekolteli bir gelinlik tercihi yapacaksanız boyun ve dekolte bölgenize yüzünüze uygulanan föndöteni uygulatmayı unutmayın. Değilse boynunuzdaki ton farkı sizi rahatsız edecektir. Bizler topuzsacmodelleri.com ailesi olarak düğünlerde porselen makyajı önermekteyiz. Sonuçta gün boyu olacak olan bir organizasyon ve ömür boyu unutulamayacaktır. Fotoğraflarda da makyajınız bozuk çıksın istemezsiniz. Onun için porselen makyaj sizler için doğru bir tercih olacaktır.

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

Gelin Saç Modelleri 2018

 


İlginizi çekebilir: Porselen Makyaj Nasıl Olmalı?


Yukarıdaki bağlantıdan porselen makyaj yazımıza ulaşabilir daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sitemizde fotolar tam boyutta incelenmektedir. Üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapabilirsiniz. Topuzsacmodelleri.com ailesi olarak gelinlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Yorumlar kapatıldı.