Gelin Saçı Modelleri 2018 (Dağınık Topuz, Örgü, Kıvırcık Topuz)

Gelin başı saç modelleri en önemli saçlardan birisidir. Düğünler hayatımızın olmazsa olmaz parçalarıdır. Saçlarınızın gelinliğinizi tamamlaması gerekmektedir. Gelinlik ve duvağa ne iyi gidecek, yüzünüzü en iyi şeklide ortaya çıkaracak saç modellerine ihtiyacınız vardır.

Düğünler evlenecek olan genç kızlarımızın en önemli günleridir. Gelin başı için saç modellerini seçerken çok dikkatli davranmalıdırlar. Gelin saç modelini seçerken önemli olan ayrıntıdan biriside kullanacağınız aksesuar ve düğünü yapacağınız mekandır.

Gelin saçı için ilk iş doğru kuaför!

İlk olarak yaptırmak istediğiniz saç modelini seçmeniz ve doğru kuaför tercihi yapmanız. Siz modeli seçtikten sonra iyi kuaför her şekilde istediğiniz saçı yapacaktır. Kuaför seçimi çok önemlidir, bu seçimle saçlarınızı emanet edeceksiniz ve kuaförünüzde size o saç modeli ile gün boyu strese, sıcağa ve benzeri dış etkilere dayanabilir saç yapmasını isteyeceksiniz. Hiç kimse düğün günü saçlarının bozulmasını istemez.

 

Gelin Başı için doğru topuz seçimi!

Saç modeliniz seçerken düğün mekanınızın dışında saçlarınıza takacağınız taç güzel bir detay olabilir. Son yıllarda taçlı gelin saç modelleri oldukça popülerdir. Damatla gelin adayının boy farkı çok yoksa (kısa olan gelin olmak kaydıyla) topuz yaptırmakta bir mahsur yoktur. Üstelik topuzu yüksek de tutabilirsiniz. Fakat gelin damat yakın boylardaysa ya da gelin daha uzunsa bu durumda topuz tercih etmemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Aşağıdaki gelin saç modelleri 2018 galerimizden beğendiğiniz fotoğrafları yorum aracılığıyla bize bildirmeyi unutmayın.

Gelin Saçı Modelleri 2018;

 

Topuz Saç Modelleri

 

Bir Cevap Yazın