Yıldız Çağrı Atiksoy Saç Rengi ve Saç Modelleri

Yıldız Çağrı Atiksoy; 1986 doğumlu oyuncumuz Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile hayatımıza giriş yapmış ve televizyonlarda karşımıza çıkmıştır. Daha birçok dizi projesinde karşımıza çıkan oyuncumuz Evli ve Öfkeli dizisinde de rol almıştır. Son zamanlarda Savaşçı dizisiyle tekrardan ekranlara dönen oyuncumuz Aslı karakterine hayat vermektedir.

Yıldız Çağrı Saç

Oyunculuğu ve güzelliğinin dışında saç modelleri ve saç rengi ile de kadınların dillerden düşürmediği güzel oyuncumuzun saç modelini ve rengini sizler için derledik.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY SAÇ MODELLERİ 2018

Rolü için saçlarını kestiren oyuncumuz kısa saç modelini tercih eden oyuncumuz bu saç modelini zaten daha önceler de denediğini dile getiriyor. Genellikle kısa ve fönlü saç modellerini tercih eden oyuncumuza bu saç modelinin çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY SAÇ RENGİ 2018

Bakır kahve ile bakır karamel arası olan saç rengi ışık açılarıyla farklı görünse de güzel oyuncumuzun kullandığı saç rengi bu diyebiliriz.

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

Yıldız Çağrı Saç

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Sitemizde fotolar üzerine tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır, Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz. Aşağıdan veya yandan farklı konulara geçiş sağlayabilirsiniz.

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın