Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Modelleri

Özge Özpirinçci; 1986 Doğumlu ünlü markaların reklam yüzü olan Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Cesaretin var mı aşka, Aşk Yeniden gibi dizilerle hayatımıza giriş yapmıştır. Bir zamanlar Engin Altan Düzyatan ile sevgili olan evlilik yolunda ayrılma kararı alan güzel oyuncumuz son zamanlarda internet dizisi olan Fi‘de konuk oyuncu olarak ve yayın hayatına yeni başlamış olan Kadın dizisinde de Bahar karakterine hayat vermektedir. 

Son zamanlarda dillerden düşmeyen Özge Özpirinçci, oyunculuğu kadar saç modelleri ve saç rengi ile de dikkatleri üzerine topluyor. 2015 yılında ünlü bir saç rengi markasınında reklam yüzü olduğunu sizlere iletelim.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ SAÇ RENGİ;

Yukarıda da bahsettiğimiz ünlü saç rengi markasının reklam yüzü olduğunda nar kızılı yani koyu kızıl saç rengini tercih etmektedir. Doğal saç rengi orta kumraldır.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ SAÇ MODELLERİ;

Genellikle kıvırcık ve dalgalı saç modellerini tercih eden güzel oyuncu, düz saç modellerini de tercih etmektedir. Sürekli kıvırcık ve dalgalı saç modellerini tercih ettiğini ve bu modeli çok sevdiğini söyleyebiliriz. Düz saçlı halleri biraz farklı gelse de güzel oyuncuya her saç modeli rahatlıkla yakışmaktadır.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

Bir Cevap Yazın