İnce telli saçlar için saç kesimleri!

İnce telli saçlara sahip kadınların en çok yaşadığı sıkıntılardan biride saçlarının hacimsiz görünmesidir. Biz kadınlar saçlarımızda her zaman hacim isteriz. Saçlarımız dolgun dursun isteriz. Durum böyle olunca da saçlarımız da nasıl bir dolgunluk sağlamalıyız karar veremeyiz. Bizler de tam bu duruma çözüm sağlamak için sizlere bu yazımızı derledik.

İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN KESİMLER

İnce telli saçlar ince görüneceği için bu saç kesimi kadınlarda tamamen farklılık yaratacak ve saçlarınızı daha dolgun hale getirecektir.

ince tele kesimler

Bu saç kesimini tercih ederken kuaförlere de baya iş düşmektedir. Saç kesimini yaparken yüz hatlarınıza uygun bir kesim yaparsa sizler için daha iyi olacaktır. En azından saçlarınızdaki ince telleri yüz hatlarınızla daha dolgun hale getireceksiniz.

saç kesimleri

Asimetrik saç kesimleri ince telli saçlar için daha ideal olacaktır. Saçlarda balyaj tercihleri ile gölgelendirme kullanırsanız saçlarınızın inceliği asla fark edilmeyecektir.

ince telli saçlara kesimler

Uzun saç kesimleriyle tercih edilen bu model ince tellere sahip kadınların saçlarına daha dolgunluk katacaktır.

ince telli saçlar için saç kesimleri

Kuaförlerin yardımıyla farklı uzunluklarda kesilen saçlar her zaman insanların dikkatini çekecektir. Durum öyle olunca da kimse saç telinize bakmayacaktır.

ince telli saçlara saç kesimleri

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

 

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Yorumlar kapatıldı.